Miks Show

altImprezowy szał trwa, wrocławscy entuzjaści dobrej zabawy zdecydowanie mają teraz swój czas i to właśnie z myślą o nich Pepsi przygotowało specjalne zaproszenia na Miks Show - najbardziej zmiksowaną i orzeźwiającą imprezę karnawałową we Wrocławiu! Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Przede wszystkim wykazać się kreatywnością!

Miks Show odbędzie się w środę 5 marca we wrocławskim klubie Domówka przy ul. Rynek 39. Start o godzinie 21.00. Wrażeń na pewno nie zabraknie, szczególnie, że główną atrakcją będzie pokaz barmański fenomenalnego duetu Flair Factory znanego m.in. z programu „Mam Talent”. Pod ich profesjonalnym okiem, w ramach Akademii Mixologii i zgodnie z ideą „Wymyśl swój Miks” będzie można także zgłębić sekrety miksowania i nauczyć się jak przygotowywać oryginalne, kolorowe i orzeźwiające miksy dla siebie i znajomych.

O klimat zadba DJ NOZ, który jest członkiem ekipy Wielkiego Joł, a imprezę uświetni Georgina Tarasiuk, znana także jako Gina. W plebiscycie publiczności, wygrała 10-lecie „Szansy na Sukces”, pokonując m. in. Kasię Stankiewicz, Tomka Makowieckiego czy Justynę Steczkowską. Na perkusji zagra genialny, perkusista zespołu Afromental, Tomek Torres.

Dodatkowo ciekawe przepisy i inspiracje do miksowania, prosto od profesjonalnych barmanów, można znaleźć także na stronie: www.wymyslswojmiks.pl.

Jeśli chcecie bawić się tego wieczoru Wrocławianin ma dla was bilety na tę imprezę.

Wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila wpisując MIKS SHOW.

Liczba wejściówek ograniczona!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież