Galopuj po darmowe akcesoria szkolne! Gra terenowa dla rodzin na wrocławskich Partynicach

gra partyniceJuż 1 września na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych odbędzie się gra terenowa, podczas której do zdobycia będą wyjątkowe akcesoria szkolne i to nieodpłatnie. Wystarczy śledzić informacje na jej temat w mediach społecznościowych @babyandtravel i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami. Kto nie lubi darmowych plecaków, kredek czy bidonów, ręka do góry

Aktywnie, zdrowo, wyścigowo!

Ideą przyświecającą twórcom gry terenowej ma wrocławskich Partynicach jest zachęta całych rodzin do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. A towarzystwo koni jest tutaj dodatkowym atutem miejsca. Dzięki takiej wyjątkowej lokalizacji rodzice zobaczą, że zajęcia pozalekcyjne, półkolonie i globalnie czas wolny ich pociech może przybrać formę kontaktu z tymi pięknymi i szlachetnymi zwierzętami, połączonego z nauką jazdy. Samo miejsce również jest atrakcyjne i stanowi świetną bazę spacerowo-rekreacyjną. Nie ma chyba lepszego połączenia niż walory rekreacyjne, ale też terapeutyczne wplecione w oryginalną zabawę z prezentami.

Kto za tym stoi?

Pomysłodawcą akcji jest wrocławska firma Baby&Travel, oferująca akcesoria i zabawki dla dzieci pochodzące od producentów z całego świata. Jako że dystrybutor ma w swoim asortymencie m.in. plecaki, worki na buty, lunchboxy, bidony, piórniki, kredki, to naturalnie pomyślał o takiej formie nagrodzenia i jeszcze lepszego zintegrowania społeczności skupionej wokół marki. Firma ceni sobie bezpośrednie relacje i na nich pragnie zbudować swoją komunikację z odbiorcami.

Partnerem przedsięwzięcia jest Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Jest on znany z organizacji sportowych wydarzeń  (m.in. półkolonii jeździeckich dla dzieci), dlatego chętnie przyłączył się do akcji aktywizującej rodziny i przy okazji popularyzującej rekreację w siodle.  

Dlaczego akurat gra terenowa?

Właściwie odpowiedzią na to pytanie jest każda definicja, którą znajdziemy w dostępnych publikacjach na ten temat. W jednej z nich przeczytamy, że „Gry terenowe stają się coraz bardziej popularnym sposobem spędzania czasu. Obok ruchu na świeżym powietrzu, poszerzania wiedzy z różnych dziedzin nauki i mobilizacją do wysiłku umysłowego, mają szereg innych zalet. Sprzyjają integracji, pozwalają na wspólną zabawę wielopokoleniową, a także uczą współdziałania.”* Nic dodać, nic ująć.

Co w programie?

By poznać szczegóły gry, należy śledzić wydarzenie na Facebooku Baby&Travel oraz w mediach społecznościowych partnera akcji, czyli Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice.

Już dziś wiadomo, że:

  • do odszukania będzie kilkadziesiąt darmowych nagród na terenie toru
  • podchody będą oparte o specjalną mapkę ze wskazówkami oraz koperty z pytaniami
  • do zdobycia będą przybory szkolne z asortymentu Baby&Travel oraz gadżety związane z Partynicami
  • przewidywany czas gry to około 4 godzin (w godz. 14.00-18.00)

    Każdy może wziąć udział w zabawie!

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show