Instaspoty – fotograficzne szaleństwo w Centrum Korona

instaspot Do 28 sierpnia w Centrum Korona będą stały wyjątkowe instaspoty, które pozwolą klientom z Wrocławia i okolic na zrobienie efektownych, pamiątkowych zdjęć. Dla autorów najciekawszych fotografii Centrum przygotowało również konkurs, w którym do wygrania będą aparaty Instax i wiele innych nagród.

Pełne kolorów i zróżnicowane tematycznie instaboxy cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego Centrum Korona postanowiło urozmaicić swoim klientom ostatnie chwile wakacji i umożliwić im zrobienie niezwykłych zdjęć. Barwne i pełne pozytywnych emocji kadry, które uda się pstryknąć w instaspotach, pozwolą na długo zachować wspomnienia pięknych, letnich dni.

To jednak nie koniec atrakcji. Na facebookowej stronie Centrum trwa konkurs, w którym autorzy najlepszych zdjęć mogą wygrać aparaty Instax, karty podarunkowe i vouchery do sklepów, jak również bony do restauracji oraz cukierni w Centrum Korona. Warto zatem spróbować swoich sił po każdej ze stron aparatu – zarówno pozując, jak i będąc autorem fotek, którymi można będzie pochwalić się później w mediach społecznościowych.

Pozowanie w instaboxach i robienie zdjęć to doskonała rozrywka dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pojawienie się instaspotów w Centrum Korona jest więc doskonałym pretekstem do wybrania się tam z bliską osobą, przyjaciółmi lub w rodzinnym gronie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by przybyć tam samemu i po prostu zrobić sobie niezapomniane selfie lub nagrać filmik, który zachwyci znajomych na Instagramie, Facebooku czy Tik-Toku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show