Mikołaj odwiedzi Magnolia Park. Spotkaj go i zdobądź świąteczny balon

mikolaj magnoliaZdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami, a do tego 800 świątecznych balonów z helem do zdobycia. Już w najbliższą sobotę w Magnolia Park ruszają wyjątkowe mikołajki.

Prawdziwie świąteczny klimat opanuje Magnolia Park w najbliższą sobotę (3 grudnia). Wszystko za sprawą Mikołaja, który pojawi się w centrum handlowym razem ze swoimi pomocnikami, przebranymi za piernika i cukrowego świątecznego lizaka.

Na specjalnie przygotowanym świątecznym stoisku na placu eventowym przed sklepem Jubitom, przy wejściu od ul. Legnickiej, będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i poczuć świąteczny klimat. Każdy rodzic będzie mógł przekazać przygotowaną wcześniej paczkę Mikołajowi, który następnie wręczy ją dziecku.

– Święta to magiczny czas dla wszystkich, a w szczególności dla najmłodszych. Dlatego w Magnolia Park jak co roku urządzamy spotkanie z Mikołajem. To doskonała okazja, by nie tylko sprawić radość najmłodszym, ale w świątecznej i radosnej atmosferze spędzić sobotę w gronie rodziny - mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Spotkanie z Mikołajem to jednak nie koniec atrakcji. 3 grudnia Magnolia Park przygotowała 800 świątecznych uwielbianych przez dzieci balonów z helem. Można zdobyć m.in. świątecznego renifera, zimowego bałwanka, uroczego pingwina, Mikołaja czy sprytnego elfa. Jak? Wystarczy w najbliższą sobotę zrobić zakupy w Magnolia Park za min. 200 zł na maksymalnie dwóch paragonach. Balony będzie można odbierać na stoisku przy wejściu od ul. Legnickiej.

Sobotnie mikołajki w Magnolia Park rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godz. 19.00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show