Matthew Perry "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz"

matthew perryW brutalnie szczerych, ujmująco zabawnych, ale też niosących potężne przesłanie nadziei i wytrwałości, wspomnieniach uwielbiana gwiazda „Przyjaciół” zabiera nas za kulisy telewizyjnego serialu i swoich zmagań z uzależnieniami.

Cześć, mam na imię Matthew, chociaż być może znacie mnie pod innym imieniem. Przyjaciele mówią na mnie Matty. Powinienem już nie żyć.

Tymi słowami zaczyna się porywająca historia uznanego aktora Matthew Perry’ego, który zabiera nas w podróż przez swoje życie: od dziecięcych marzeń, poprzez sławę i uzależnienia, aż do powrotu do zdrowia po otarciu się o śmierć.    

W niezwykłej historii, jaką tylko on mógł opowiedzieć – w jedyny w swoim rodzaju, szczery, przezabawny i poufały sposób – Matthew Perry relacjonuje bez ogródek swoje życie w rozbitej rodzinie, w której się wychował i która pozostawiła go samemu sobie, spowiada się z marzeń o sławie, odsłania rozsadzającą go pustkę, niemożliwą do zapełnienia nawet wtedy, gdy spełniło się jego największe pragnienie. Szczegółowo opisuje ukojenie, które odnalazł w trzeźwości, dzieli się przemyśleniami na temat wszechobecności „Przyjaciół”, przytacza anegdoty o swoich kolegach z planu oraz gwiazdach, z którymi miał okazję się zetknąć. W przesyconych szczerością, samokrytycyzmem i charakterystycznym humorem wspomnieniach Perry kreśli barwny i drobiazgowy obraz swojej walki z uzależnieniami – walki nieustającej, mimo że z pozoru jest człowiekiem, któremu niczego nie brakuje.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, kim naprawdę jest Matthew Perry, nie czytaj brukowców – sięgnij po tę książkę.

Marta Kauffman,
współtwórczyni serialu NBC „Przyjaciele”

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show