Betard Sparta Wrocław w Magnolia Park. Przyjdź i zrób sobie zdjęcie z żużlowcami

betard spartaWyjątkowa gratka dla kibiców Betard Sparta Wrocław. W najbliższy piątek w Magnolia Park będzie można spotkać się ze „Spartanami” na sesji autografowej jeszcze przed żużlowym mundialem.

Czas na wspólne zdjęcie, krótką rozmowę i autografy – już 30 czerwca o godzinie 14.00 w Magnolia Park odbędzie się sesja autografowa z dwoma zawodnikami Betard Sparta Wrocław. Wezmą w niej udział reprezentanci drużyny Polski oraz Wielkiej Brytanii występujący w Drużynowym Pucharze Świata.

Na placu eventowym przy Empiku stanie prawdziwy motor z toru żużlowego, który będzie doskonałym tłem dla zdjęć z zawodnikami. Czas umilać będzie także maskotka drużyny, a wszyscy fani klubu, którzy pojawią się w najbliższy piątek w Magnolia Park, otrzymają plakat z autografami.

- Spotkanie ze Spartanami to świetna okazja, by przybić piątkę zawodnikom jeszcze przed żużlowym mundialem, który odbędzie się pod koniec lipca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że piątkowe wydarzenie w Magnolia Park będzie przedsmakiem prawdziwych sportowych emocji dla wszystkich fanów żużla z Wrocławia i okolic – mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Betard Sparta Wrocław.

To jednak nie koniec atrakcji, które Magnolia Park przygotowała w związku z Drużynowym Pucharem Świata odbywającym się we Wrocławiu. Już wkrótce na profilach social mediach centrum handlowego będzie można wygrać bilety na mecze półfinałowe - na 25 i 26 lipca.

Sesja autografowa to już drugie wydarzenie organizowane dla fanów żużla w ostatnim czasie w Magnolia Park. 23 marca w centrum handlowym odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Betard Sparta Wrocław, podczas której kibice poznali skład Sparty na nowy sezon i przywitali nowego zawodnika – Piotra Pawlickiego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show