Alternatywna historia Polski z udziałem nowoczesnej broni. Premiera www.1939.com.pl

1939Co by było, gdyby w kampanii wrześniowej 1939 roku doborowy batalion NATO, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt dostępny w XXI wieku oraz wiedzę na temat losów wojny, stawił czoło hitlerowskiej nawałnicy? Czy taka interwencja miałaby decydujący wpływ na historię, a może losy Polski, Europy i świata potoczyłyby się jak dotychczas? Autor bestselleru sprzed lat powraca ze wznowioną i ulepszoną odsłoną powieści www.1939.com.pl, która szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom historii i teorii spiskowych, a ze względu na skrupulatne opisy uzbrojenia zwróci uwagę pasjonatów militariów oraz gier wojennych, fabularnych i RPG.

1 września 1939 roku niemieckie wojska bestialsko zaatakowały Polskę, co doprowadziło do eskalacji konfliktu na skalę globalną. Wydarzenia z tego okresu miały ogromny wpływ na światową historię, a sam rok 1939 stał się symbolem agresji i tragedii, która naznaczyła kolejnych 6 lat ludzi na całym świecie. Jednym z pierwszych starć wojsk była bitwa pod Mokrą, do udziału w której swoich bohaterów postanowił wysłać Marcin Ciszewski, autor tej bestellerowej powieści sensacyjnej przeplatanej elementami science-fiction o szczególnym tytule www.1939.com.pl. Wznowienie kolejnych części serii już wkrótce!

Oszukać przeznaczenie…

Podpułkownik Jerzy Grobicki, dowódca Pierwszego Samodzielnego Batalionu Rozpoznawczego, nawet w najczarniejszych snach nie przypuszczał, że wraz ze swoją elitarną jednostką zamiast w Afganistanie roku 2007, wyląduje pod Mokrą w dniu 1 września 1939 roku i z miejsca zostanie zaatakowany przez Wermacht.

Rozpoczyna się fascynująca gra wojenna. Garstka żołnierzy NATO, uzbrojona w śmiercionośny, futurystyczny sprzęt, zmaga się w krwawym boju z nieprzeliczoną potęgą hitlerowskich Niemiec i próbuje oszukać przeznaczenie…

Grobicki ma przy tym świadomość, że broniąc ojczyzny swoich przodków, jednocześnie ingeruje w historię, czego skutków nie jest w stanie przewidzieć. Wizja zniszczeń, obozów zagłady i cierpienia całych narodów nie pozwala mu jednak zaniechać działań. W tym niesłychanym dziele sekundują mu barwni oficerowie i żołnierze, a także piękna pani kapitan Nancy Sanchez z US Army.

Rozpoczyna się fascynująca gra wojenna, której skutki nie pozostaną obojętne na losy świata. Jak wyglądać będzie alternatywna rzeczywistość wykreowana przez podpułkownika Grobickiego i jego ludzi? Czy da się spełnić odwieczny sen o władzy nad rzeczywistością czy jednak losem świata rządzi niemożliwe do uniknięcia fatum?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show