Odwiedź Galerię Dominikańską i graj o jesień pełną zakupów! Weź udział w loterii i zdobywaj nagrody!

loteria jesiennaCzekasz na uśmiech losu? Nie przegap swojej szansy i dołącz do niezwykłej misji, by zdobywać nagrody! W Galerii Dominikańskiej startuje nieziemska loteria „Misja: Loteria! Operacja: Wygrana!”. Co  tydzień do wygrania jest 10 tysięcy złotych, które trafi wprost na konto zdobywcy! Ponadto czekają dostępne od ręki fantastyczne wygrane - karty podarunkowe na zakupy, vouchery usługowe oraz setki nagród natychmiastowych w postaci sprzętu audio i elektronicznego! Jest o co powalczyć! Loteria ruszyła już 24 sierpnia i potrwa cztery długie tygodnie, do 23 września 2023 r.

Dołącz do loterii i zdobywaj nagrody, bo nic tak nie poprawia nastroju, jak wygrana! Do zdobycia jest Nagroda Tygodnia w postaci kwoty pieniężnej 10 tysięcy złotych (aż 4 razy w trakcie trwania loterii) i setki Nagród Natychmiastowych w postaci upominków i kart prezentowych, a dla klubowiczów programu #maszokazje –Nagroda Dodatkowa w formie karty podarunkowej.

Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy zrobić zakupy w Galerii Dominikańskiej za minimum 50 zł brutto, w  terminie od 24 sierpnia do 23 września br., zachować paragon oraz dokonać prawidłowej rejestracji zgłoszenia na dedykowanej stronie internetowej lub na stoisku loteryjnym, zlokalizowanym na poziomie +1. Stoisko czynne będzie w okresie trwania loterii w każdy czwartek, piątek i sobotę oraz w niedzielę 27.08.2023 w godz. 12.00-20.00.

Szczęście sprzyja kupującym, dlatego w naszej loterii każdy los ma szansę na wygraną, biorąc udział w 2 losowaniach –w losowaniu Nagród Natychmiastowych i losowaniu Nagrody Tygodniowej, zgodnie z terminem dokonania zgłoszenia do Loterii. Każda osoba może wziąć udział w Loterii dowolną ilość razy, przy każdorazowym spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Na dodatkową wygraną mogą liczyć klubowicze programu #maszokazje, których los bierze też udział w losowaniu Nagrody Dodatkowej z danego tygodnia – karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach na terenie Galerii.

Terminy trwania poszczególnych etapów Loterii w zakresie Nagród Tygodniowych oraz daty ich losowania:

•    I etap (zgłoszenia od 24 sierpnia do 3 września 2023 r.) – losowanie 4 września 2023 r.
•    II etap (zgłoszenia od 5 września do 10 września 2023 r.) – losowanie 11 września 2023 r.
•    III etap (zgłoszenia od 12 września do 17 września 2023 r.) –  losowanie 18 stycznia 2023 r.
•    IV etap (zgłoszenia od 19 września do 23 września 2023 r.) – losowanie 25 września 2023 r.

Szczegóły, ograniczenia dotyczące zakupów promocyjnych oraz regulamin loterii dostępne są na stronie: https://misjaloteria.pl/dominikanska/.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show