Tajemnice i zło ukryte we WSZYSTKICH MROCZNYCH MIEJSCACH

wszystkie mroczne mieijscaPoprzedniego wieczoru Molly Bradley świętowała razem z mężem i grupą bliskich przyjaciół jego czterdzieste urodziny. Rano znajduje Jaya w gabinecie… zamordowanego. Kto i dlaczego chciałby zabić jej ukochanego męża i cenionego w środowisku psychologa? Na jaw wychodzą sekrety skrywane przez Jaya i jego przyjaciół – również tych, którzy świętowali z nim na noc przed śmiercią… Na światło dzienne wychodzi też przeszłość żony, o której wiedział tylko mąż. Czy tajemnice skrywane we Wszystkich mrocznych miejscach doprowadzą do kolejnej tragedii? Wydawnictwo Skarpa Warszawska z dumną przedstawia wszystkim miłośnikom thrillerów swoją  obfitującą w tajemnice i zagadki premierę.

Śnieg pada miękko za oknem domu Molly Bradley w mroźną styczniową noc. Wewnątrz zebrało się pół tuzina bliskich przyjaciół pary, by wspólnie świętować urodziny uwielbianego przez wszystkich męża Molly, Jaya. Wino leje się strumieniami, a dom rozbrzmiewa śmiechem, napełniając pomieszczenia iście sielankowym nastrojem. Następnego ranka Molly budzi się bez męża u boku. Nie mija dużo czasu, gdy odkrywa Jaya martwego na podłodze gabinetu, z brutalnie poderżniętym gardłem… Kto zabił mężczyznę w jego własnym domu?

Zabójca jest wśród nas

Po latach pracy w bostońskiej policji, a teraz w Departamencie Policji w Graybridge, detektyw Rita Myers przyzwyczaiła się do banalności zła – morderstw, które zdarzają się przypadkiem lub „przy okazji”. Ale morderstwo Jaya Bradleya nie jest przypadkowe ani nie jest zwykłą zbrodnią w afekcie. Rita jest przekonana, że zabił go ktoś z niewielkiego kręgu znajomych pary. Ktoś, kto świętował z nimi tej samej nocy, której zginął mężczyzna.

W tym samym czasie, gdy detektyw zaczyna śledztwo, zdruzgotana Molly próbuje zrozumieć śmierć męża. Jay był jej opoką i jedyną osobą, która naprawdę rozumiała koszmar, kładący się cieniem na jej przeszłości. Znał każdy przerażający szczegół, z których ani jednego nie ujawniła nawet najbliższej przyjaciółce. Ufała mu bezgranicznie… Jednak szokujące wychodzące właśnie na jaw informacje sprawiają, że Molly zaczyna wątpić, czy Jay był tym, za kogo się podawał. Czy ktoś poza mężem poznał jej przeszłość? Dopóki Molly nie upewni się, komu może ufać, nie będzie w stanie powstrzymać kolejnej zbrodni, której ofiarą tym razem będzie ona sama…

Nowa mistrzyni suspensu

Wszystkie mroczne miejsca to sprytnie skonstruowany i dynamicznie spleciony fabularnie debiut nowej mistrzyni suspensu Terri Parlato, w którym morderstwo ujawnia mroczne sekrety skrywane latami wśród grupy bliskich przyjaciół. Autorka stawia przed trudnym zadaniem odkrycia prawdy dwie obce sobie kobiety, które zaczyna łączyć ze sobą dążenie do poznania zachłannie skrywanych do tej pory tajemnic. Czy zdążą zanim powtarzane od lat kłamstwa zaczną zbierać nowe żniwo?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show