Opowieść o prawdziwej przyjaźni i przewrotności życia w wersji All Inclusive!

all inclusiveWydawnictwo Skarpa Warszawska przychodzi do swoich czytelników z propozycją idealną na jesienne wieczory. Tym razem zabiera ich w podróż na Maltę, gdzie trzy przyjaciółki z dawnych lat muszą zmierzyć się z własnymi problemami i przeciwnościami losu. Każda z nich stawia czoła dylematom, przed którymi postawiło je życie. Czy mimo upływu lat znajdą w sobie oparcie, siłę do działania i poradzą sobie z trudnościami?

Trzy przyjaciółki, jedna wyspa i wspólna podróż, podczas której wszystko może się wydarzyć. Karolina Wilczyńska powraca z powieścią obyczajową, w której stawia na drodze swoich bohaterek przeszkody, wydające się być niemożliwe do pokonania. Rozwód, samotność, nieszczęśliwa miłość – to wszystko towarzyszy przyjaciółkom podczas spontanicznych wakacji na Malcie. Czy czytelniczki i czytelnicy będą mogli wziąć przykład z bohaterek, stawiających czoła życiowym przeszkodom? Czy stara przyjaźń przetrwała próbę czasu i kobiety, choć różne i mające różne doświadczenia, nadal mogą na siebie liczyć?

Wakacje marzeń, a może ucieczka od problemów…

Barbara w wyniku rozwodu ze zdradzającym mężem zdobywa dużą sumę pieniędzy. Chcąc zapomnieć o latach straconych w małżeństwie z Mirosławem, wpada na szalony pomysł wakacji (All Inclusive!) na pięknej Malcie. Postanawia zabrać ze sobą przyjaciółki ze szkolnych lat, których losy z biegiem czasu potoczyły się w zupełnie różne strony, a kontakt z czasem się urwał…

Życie Michaliny wydaje się być idealne. Ma dwójkę wspaniałych dzieci, kochającego męża, a na co dzień zajmuje się prowadzeniem domu. A jednak nie czuje się spełniona. Pragnienie nauczania innych języka angielskiego gasi w niej mąż, który zarabia na rodzinę, zapominając o rodzinie i zrzucając na Michalinę prowadzenie domu.

Dorota to z kolei samotna kobieta, której jedyną towarzyszką jest czarna kotka, Nirvana. Iga, córka Doroty próbuje wywrzeć na matce zgodę na pewien układ, który wcale nie wydaje się być dla niej korzystny. A jednak staje przed dylematem i trudnym wyborem – szczęścia własnego w kontrze do szczęścia córki i jej rodziny.

Wakacyjny powrót do przeszłości

Kobiety wyruszają w podróż „sponsorowaną” przez Barbarę. Jest to dla nich czas na odnowienie zakurzonej przyjaźni i więzi, które łączyły je, gdy były nastolatkami. Z czasem kobiety zdobywająsię na szczerość, jak za dawnych, prostszych lat. Każda z nich z czasem odkrywa skrywane głęboko tajemnice, plany na przyszłość i marzenia, na których realizację dotąd się nie zdobyła.

Karolina Wilczyńska – autorka bestsellerowych powieści obyczajowych – zabiera nas na urokliwe uliczki Malty, snując opowieść o tym, że nie liczy się to dokąd zmierzamy, ale to co wydarzy się po drodze…

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show