" W Układzie Słonecznym" - NutkoSfera - CeZik we Wrocławiu!

nutkosfera„Joł, joł Jowisz!" – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...

Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie" oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik" oraz „KlejNuty" (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym" ma ponad 100 milionów wyświetleń... i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!!

NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny".

Kup bilet w najlepszej cenie!

Pierwszy koncert NutkoSfery zaplanowany na 2024 rok jest niemal wyprzedany, więc ogłaszamy drugi! Bilety trafiły do sprzedaży. Mają progresywne ceny, czyli im szybciej kupisz bilet, tym mniej zapłacisz :)

Do zobaczenia w lutym!

NutkoSfera - CeZik dzieciom
gdzie: Wrocław – Centrum Koncertowe A2 (ul. Góralska 5)
kiedy: wtorek, 13 lutego 2024, godz. 18:00

Ceny biletów - do końca października: - PROMOCJA DLA "RANNYCH PTASZKÓW"!
75 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
95 zł – dorośli

Od 1 listopada:
85 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
105 zł – dorośli

Od 1 stycznia:
95 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
115 zł – dorośli

Można je kupić wyłącznie tutaj:
www.biletomat.pl/bilety/nutkosfera-cezik-dzieciom-wroclaw-17669/

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show