Spotkanie z serialowymi bohaterami w Magnolia Park

miraculum magnoliaWyjątkowa okazja do przybicia piątki z Biedronką i Czarnym Kotem, projektowanie masek oraz zabawa z Paryżem w tle. Wydarzenie dla sympatyków popularnego serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” odbędzie się w sobotę, 7 października, w Magnolia Park.

Odwiedź Paryż z Marinette i Adrienem — dwojgiem nastolatków, którzy pod postacią Biedronki i Czarnego Kota radzą sobie ze złem i Władcą Ciem. Podczas wydarzenia w Magnolia Park bohaterowie bajki zaproszą dzieci do swojego świata. W specjalnie przygotowanym labiryncie najmłodsi będą starali się złapać jak najwięcej ukrytych, zabawkowych ciem. Superbohaterowie chętnie zapozują też do wspólnych zdjęć z uczestnikami.

Biedronka i Czarny Kot zaproszą również do strefy kreatywnej, gdzie każdy będzie mógł stworzyć własną maskę bohatera oraz narysować swoich ulubieńców. Całe rodziny będą mogły też nakręcić film 360 stopni w specjalnie przygotowanej fotobudce i podzielić się nim w mediach społecznościowych. Na najdzielniejszych będą czekać dyplomy i nagrody.

Dodatkowo klienci, którzy 7 października zrobią zakupy w Magnolia Park za kwotę min. 150 zł na maksymalnie dwóch paragonach, będą mogli odebrać poduszkę z wizerunkiem serialowych bohaterów. Liczba nagród jest ograniczona, a upominki można odbierać w godzinach 11.00-19.00 na stoisku promocyjnym.

Wydarzenie dla sympatyków „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” odbędzie się w sobotę, 7 października, na placu eventowym, w okolicy sklepu Reserved, w Magnolia Park. Zabawa rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 18.00.

Wstęp jest bezpłatny.    

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show