Targi przedmiotów retro ponownie w Centrum Handlowym Auchan Bielany

jarmark antykowJuż od lutego miłośnicy przedmiotów z historią, winyli i bibelotów ponownie będą mogli spotkać się na Jarmarkach antyków, staroci, winyli i porcelany. W wybrane dni każdego miesiąca w pasażu centrum handlowego pojawią się stoiska, na których będzie można znaleźć wyjątkowy asortyment. Pierwsze wydarzenie odbędzie się od 1 do 3 lutego. Wstęp wolny.

Jarmarki antyków, staroci i porcelany w Centrum Handlowym Auchan Bielany to wydarzenia, które odbywają się od 2020 roku. W ciągu kilku lat wydarzenia zyskały grono wielbicieli i stałych bywalców. Jarmarki są okazją do spotkań osób, które łączy wspólna pasja do przedmiotów z historią. Wszyscy doceniają wyjątkową atmosferę panującą podczas jarmarków.

Od lutego na stoiskach w pasażu dolnośląskiego obiektu odwiedzający będą mogli wybierać spośród unikatowych elementów wystroju wnętrz, wyrobów z brązu i mosiądzu, witraży, rękodzieła artystycznego i porcelany, czy stylizowanych sztućców. Niepowtarzalne przedmioty znajdą dla siebie także miłośnicy starych medali, odznak i innych przedmiotów retro.

Wiele niespodzianek czeka również na wielbicieli muzyki z „czarnej płyty”. Na jarmarkowych stoiskach będą mogli uzupełnić swoją kolekcję winyli lub kupić upominek dla bliskich, którzy podzielają ich pasje.

Pierwsza tegoroczna edycja Jarmarku antyków, staroci, winyli i porcelany rozpocznie się w czwartek 1 lutego i potrwa do soboty 3 lutego. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od godziny 9.00 do godziny 21.00.

W kolejnych wydarzeniach będzie można wziąć udział:

•    14-16 marca
•    11-13 kwietnia
•    16-18 maja
•    13-15 czerwca

Jarmarki antyków, staroci, winyli i porcelany odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich.

Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show