Sprzedaż karnetów i biletów na 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

altNa stronie internetowej festiwalu www.nowehoryzonty.pl rozpoczęła się sprzedaż karnetów filmowych na 14. edycję MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (24 lipca - 3 sierpnia). Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach festiwalu, na które jego posiadacz uprzednio zarezerwował miejsce. Sprzedaż potrwa do 15 czerwca lub do momentu wyczerpania puli. Karnet tradycyjnie wiąże się z wieloma udogodnieniami i rabatami. Nie obejmuje uroczystości otwarcia i zamknięcia festiwalu. Cena karnetu wynosi 350 zł.

W ramach festiwalu odbędą się pokazy specjalne przeboju tegorocznego Berlinale, błyskotliwej, autoironicznej, paradokumentalnej farsy Porwanie Michela Houellebecqa (L'Enlevement de Michel Houellebecq) Guillaume'a Niclouxa o sfingowanym porwaniu znakomitego pisarza, autora Cząstek elementarnych, przez niewydarzonych przestępców. Pokazy filmu odbędą się 25 i 26 lipca oraz 1 i 2 sierpnia o 18.45. Cena biletu: 22 zł. Sprzedaż biletów rozpoczęła się na stronie festiwalu.

W programie festiwalu znalazł się również nagrodzony za reżyserię na Sundance FF głośny brytyjski dokument 20 000 dni na Ziemi (20 000 Days on Earth) Iaina Forsytha i Jane Pollard, którego bohaterem jest charyzmatyczny muzyk, wokalista i pisarz Nick Cave - gość festiwalu z 2011 roku. Cave jest przedstawiony w filmie nie tylko jako wybitny artysta i idol tłumów, lecz także jako człowiek podsumowujący swoje życie, opowiadający o dzieciństwie, rodzinie, seksie, religii, miłości. Pokazy specjalne filmu odbędą się 25 i 26 lipca oraz 1 i 2 sierpnia o 21.45. Cena biletu: 22 zł. Sprzedaż biletów na pokazy rozpoczęła się na stronie festiwalu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież