Nasi partnerzy

Multikino

multikinoMultikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 32 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 262 ekranów i 54 949 miejscami.

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia

Dietetyk Poradni Dietetycznej Magia Zdrowia z WrocławiaPoradnia Dietetyczna Magia Zdrowia dba o zdrowie i właściwe odżywianie mieszkańców Wrocławia, chociaż w ofercie posiada także usługę pod nazwą Dieta Online. Dietetycy poradni pomagają Wrocławianom zachować właściwą wagę oraz spożywać zdrowe i smaczne posiłki.

Święto Chleba i Piernika w Jaworze

jaworZapraszamy na uroczyste obchody Święta Chleba i Piernika organizowane przez gminę Jawor.

Kancelaria Prawna Proximo

Kancelaria Prawna Proximo z odziałami w Opolu i we WrocławiuOd niedawna wspólpracujemy z Kancelarią prawną Proximo, które oferują pomoc prawną dla osób prywatnych i firm.

Szkoła Wushu Yanqing Quan

Szkoła Kung Fu Wushu z WrocławiaSzkoła Wushu, czyli chińskiej sztuki wojennej proponuje trening dwóch unikalnych stylów Yanqing Quan i Baji Quan. Poprzez promocję takiej specyficznej aktywności fizycznej dbamy o kondycję oraz umiejętności samoobrony mieszkańców Wrocławia. Oczywiście wszystkich tych Wrocławian, dla których taka forma spędzania wolnego czasu oraz utrzymania dobrego zdrowia i kondycji jest na tyle atrakcyjna, że chcą podjąć określone starania i pragną uczęszczać na zajęcia Wu Shu.


Reklama

Reklama

Error: Any articles to show