Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia

Dietetyk Poradni Dietetycznej Magia Zdrowia z WrocławiaPoradnia Dietetyczna Magia Zdrowia dba o zdrowie i właściwe odżywianie mieszkańców Wrocławia, chociaż w ofercie posiada także usługę pod nazwą Dieta Online. Dietetycy poradni pomagają Wrocławianom zachować właściwą wagę oraz spożywać zdrowe i smaczne posiłki.

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia z Wrocławia wspiera i pomaga osobom zarówno pragnących zrzucić nieco zbędnych kilogramów, jak i tym, którzy mają ich za mało. Jednak obniżenie czy zwiększenie wagi nie zawsze stanowi główny cel działania i współpracy dietetyka z pacjentem. Okazuje się, że wiele chorób czy schorzeń można zahamować, czy po prostu wspomóc ich leczenie przez dobranie właściwie zbilansowanej diety. Każda dieta przygotowywana dla osób, które zwrócą się do poradni Magia Zdrowia sporządzana jest według indywidualnych predyspozycji danej osoby na podstawie wcześniej wykonanego wywiadu żywieniowego. Gabinet stacjonarny poradni znajduje się na ulicy Stefana Jaracza 54 we Wrocławiu. Jednak poza realizowanymi stacjonarmnie usługami dietetycznymi Poradnia Magia Zdrowia udziela również swoich usług poprzez intrernet - mowa o usłudze pod tytułem dieta on-line czy dietetyk online. 

Dzięki poddaniu się wybranej diecie można poprawić jakość swojego życia - zmienić nawyki żywieniowe i sposób odżywiania. Zadaniem dietetyk jest ułożenie diety, przygotowanie konkretnego jadłospisu oraz zaproponowanie określonych zasad działania, a zadaniem pacjeneta jest chęć zmiany i zastosowania w praktyce wskazówej i wytycznych dietetyka. Przy dobbrej współpracy obu stron efekty mogą przerosnąć oczekiwania.

 

 

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show