Nieruchomości

Nabrzeże Odry przy ul. Księcia Witolda zyska nowy wygląd

ksiecia witoldaWrocławska spółka z grupy Dom Development we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia zrewitalizują nadodrzański bulwar przy ulicy Księcia Witolda. Prace obejmą obszar od Mostu Sikorskiego do Mostu Pomorskiego. Oddanie przestrzeni do użytku mieszkańców planowane jest na koniec grudnia 2020 roku.

Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Sprawdź, co możesz zmienić w projekcie

zmiany deweloperWybór mieszkania to ogromne wyzwanie. Choć po szczegółowym zapoznaniu się z ofertą decydujemy się na to, które najbardziej nam odpowiada, zazwyczaj chcielibyśmy mieszkać w miejscu niemal szytym na miarę. O tym, kiedy zgłaszać potrzebę zmian w projekcie, jaki jest zakres możliwych do przeprowadzenia prac i czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami, opowiada Tomasz Bednarek, manager ds. sprzedaży i marketingu wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Implozja wrocławskich przedmieści

przedmieściaChoć w ciągu ostatniej dekady Wrocław stał się niekwestionowaną stolicą biznesu i kultury w regionie, to jego mieszkańcy coraz częściej rezygnują z mieszkania w ścisłym centrum. Największym obiektem pożądania mieszkańców dużych miast jest 100-150 metrowy dom na przedmieściach – wynika z badania firmy Kantar Public.

Po sąsiedzku na północy Wrocławia

wilczyceSąsiedzka wyprzedaż garażowa, słodkie niespodzianki dla dzieci oraz wystawa rzeźb wrocławskiego artysty, Stanisława Wysockiego, to część atrakcji jakie zaplanowano na najbliższą sobotę, 22 września na osiedlu Małe Wilczyce.  Tego dnia odbędzie się również Dzień Otwarty inwestycji.

Jesienne okazje dla polujących na własne M

targiZakup domu lub mieszkania to zwykle jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Odpowiedni wybór w tym obszarze nie zawsze jest oczywisty, dlatego warto wcześniej przeanalizować wszystkie dostępne oferty i porozmawiać z ekspertami w tej dziedzinie. Już wkrótce będzie taka okazja. Jeszcze tej jesieni we Wrocławiu odbędą się dwie duże imprezy targowe, na których będzie można zapoznać się z najbardziej aktualnymi ofertami nowych mieszkań i domów.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 12

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show