Nieruchomości

Magazyn we Wrocławiu - jak wybrać idealne miejsce na przechowywanie?

Dobre miejsce na magazyn we WrocławiuWrocław, będąc od wielu lat dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym, przyciąga zarówno osoby prywatne, jak i liczne firmy, co skutkuje rosnącą potrzebą efektywnych rozwiązań magazynowych.

Czy Wrocław będzie dla... wybranych? Sprawdzamy dynamikę cen w stolicy regionu

Ceny nieruchomości we Wrocławiu rosnąWrocław każdego roku przyciąga tysiące mieszkańców. To dynamicznie rozwijające się miasto jest dla wielu osób spełnieniem marzeń o lepszej przyszłości. Czy jednak Wrocław będzie dostępny dla wszystkich? W naszym artykule przyjrzymy się dynamice cen wrocławskich nieruchomości.

Nabrzeże Odry przy ul. Księcia Witolda zyska nowy wygląd

ksiecia witoldaWrocławska spółka z grupy Dom Development we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia zrewitalizują nadodrzański bulwar przy ulicy Księcia Witolda. Prace obejmą obszar od Mostu Sikorskiego do Mostu Pomorskiego. Oddanie przestrzeni do użytku mieszkańców planowane jest na koniec grudnia 2020 roku.

Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Sprawdź, co możesz zmienić w projekcie

zmiany deweloperWybór mieszkania to ogromne wyzwanie. Choć po szczegółowym zapoznaniu się z ofertą decydujemy się na to, które najbardziej nam odpowiada, zazwyczaj chcielibyśmy mieszkać w miejscu niemal szytym na miarę. O tym, kiedy zgłaszać potrzebę zmian w projekcie, jaki jest zakres możliwych do przeprowadzenia prac i czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami, opowiada Tomasz Bednarek, manager ds. sprzedaży i marketingu wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Implozja wrocławskich przedmieści

przedmieściaChoć w ciągu ostatniej dekady Wrocław stał się niekwestionowaną stolicą biznesu i kultury w regionie, to jego mieszkańcy coraz częściej rezygnują z mieszkania w ścisłym centrum. Największym obiektem pożądania mieszkańców dużych miast jest 100-150 metrowy dom na przedmieściach – wynika z badania firmy Kantar Public.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 12

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show