Ołbin - mieszkanie blisko zieleni

ołbinWybierając miejsce, w którym będziemy gotowi kupić mieszkanie, istotną rolę odgrywa sąsiedztwo zieleni. W przypadku nowych osiedli nie jest łatwo o połączenie bliskości parku i komunikacji miejskiej. We Wrocławiu są jednak okolice, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby poszukujące idealnej lokalizacji do zamieszkania. Przykładem takiego miejsca jest Ołbin.

Północ Wrocławia to tereny niezwykle atrakcyjne od strony architektonicznej, historycznej, znajduje się tam wiele zabytków, miejsc rekreacyjnych, a także uczelni i kampusów. To wszystko wcielone jest w dzielnicę Ołbin, położoną w jednej z najatrakcyjniejszych części Wrocławia.

Blisko zieleni, blisko miasta

Centrum miasta, choć wygodne, w dłuższej perspektywie może okazać się męczące ze względu na hałas, ciągły pośpiech, brak parków czy miejsc rekreacyjnych. Z tego powodu wiele osób szuka miejsc nieco oddalonych od ścisłego centrum, gdzie możliwy będzie odpoczynek od gwaru codzienności.

Decyzja o zakupie mieszkania najczęściej jest jedną z najważniejszych w życiu. Wybór nieruchomości, konsultacje z bankami w kwestii kredytu hipotecznego, realne ocenienie swoich możliwości finansowych - to ogromne przedsięwzięcie, na które składa się wiele aspektów. Dlatego tak istotne jest podjęcie dobrej decyzji, biorąc pod uwagę potrzeby każdego z domowników.

Deweloperzy zwracając uwagę na duże wymagania i oczekiwania kupujących mieszkanie, szukają miejsc pod inwestycje, które okażą się atrakcyjne i wygodne.

- Wrocław daje deweloperom duże możliwości ze względu na wciąż spore obszary terenów zielo-nych, które dla kupujących mieszkanie stanowią dużą wartość. Biorąc to pod uwagę, WPBM "Mój Dom" zdecydował się na rozpoczęcie inwestycji w atrakcyjnej ze względu na położenie lokalizacji na północy Wrocławia, przy zbiegu ulic Jaracza i Damrota. Zielone Śródmieście to miejsce przy-jazne rodzinom, ponieważ łączy w sobie spokój przy jednoczesnym bardzo dobrym połączeniu z centrum miasta - mówi Emil Basta, specjalista ds. sprzedaży w  WPBM "Mój Dom" S.A.

Niezwykle istotnym elementem jest właśnie odległość od miejsca zamieszkania do komunikacji miejskiej. W przypadku Ołbina i wspomnianej inwestycji zarówno przystanki tramwajowe jak i au-tobusowe oddalone są o zaledwie kilka minut spacerem, a perspektywa zamieszkania w przyja-znym miejscu otoczonym zielenią jest niezwykle istotna.

 

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show