Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnia pierwsze mieszkania we Wrocławiu

mieszkania na wynajemZaledwie kilka kroków od Dworca Głównego, nieopodal Rynku i pl. Dominikańskiego, a także w bezpośrednim sąsiedztwie nowopowstałych centrów korporacyjnych. Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnił właśnie ponad sto mieszkań przy ulicy Dąbrowskiego 40 we Wrocławiu. – To oferta dla tych, którzy nie chcą się wiązać na lata z jedną lokalizacją, a jednocześnie oczekują stabilnych warunków najmu – przekonują przedstawiciele Funduszu.

Inwestycja Funduszu to milowy krok w rozwoju wrocławskiego rynku mieszkań na wynajem. Najemcy mają zagwarantowane nie tylko bezpieczne i stabilne warunki umowy, ale także prawo pierwszeństwa przy jej przedłużaniu. Mieszkania łączą rzadko spotykany na polskim rynku standard wykończenia z dostępem do bogatej oferty infrastrukturalnej, handlowej i rekreacyjnej.

– Naszą ofertę kierujemy zarówno do ludzi młodych, o niesprecyzowanych planach zawodowych, jak i do osób szukających stabilizacji, m.in. rodzin z dziećmi. W Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie, gdzie wcześniej zrealizowaliśmy inwestycje, obserwujemy też spore zainteresowanie ze strony wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dotychczas skazani byli na długoterminowe pobyty hotelowe. Możliwość najmu mieszkania na elastycznych i stabilnych warunkach, w bezpośrednim pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie w cichym i spokojnym otoczeniu, to zupełnie nowy standard na rynku mieszkaniowym – podkreśla Tomasz Siwak z Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Wszystkie mieszkania oferowane przez Fundusz są wykończone „pod klucz”, m.in. w wysokiej jakości meble w kuchniach i łazienkach, a także oświetlenie oraz sprzęt AGD. Dodatkowo dostępne są także miejsca postojowe, komórki lokatorskie, parking dla rowerów, wózkarnia i plac zabaw. Najemcy otrzymują szeroki pakiet wsparcia ze strony Centrum Obsługi Klienta, m.in. w przypadku awarii czy problemu ze sprzętem AGD, ale też w wyjątkowych sytuacjach, takich jak zgubienie kluczy czy odbiór przesyłek kurierskich.

– Wrocław to jeden z najsilniejszych ośrodków biznesowych w Europie Centralnej, charakteryzujący się dynamicznie rozwijającym się rynkiem pracy, w tym unikatową ofertą zawodową dla wysokiej klasy specjalistów. Dostrzegamy tu ogromny potencjał do rozwoju atrakcyjnych jakościowo mieszkań na wynajem, co pozwoli wzmocnić mobilność pracowników i zwiększyć atrakcyjność miasta w oczach inwestorów tworzących nowe miejsca pracy. Dlatego w czwartym kwartale 2017 roku planujemy oddać do użytku kolejnych 128 mieszkań na wynajem przy ul. Zakładowej, tj. tuż obok mostów Trzebnickich, a zatem w doskonale skomunikowanej lokalizacji – dodaje Bartłomiej Pawlak z Funduszu.

Cena najmu w mieszkaniach oferowanych przez Fundusz Mieszkań na Wynajem zależna jest od długości trwania umowy (od 6 miesięcy do 4 lat z możliwością przedłużenia). Aby wynająć mieszkanie należy wejść na stronę www.funduszmieszkan.pl albo zadzwonić pod numer 801 800 388 lub 22 468 84 60.

 

Reklama

Reklama