9 września – Dzień Otwarty w kultowej Nowej Papierni

nowa papiernia dzień otwartyRED Development, doświadczony polski deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych, już w najbliższą sobotę, 9 września, zaprasza na Dzień Otwarty w kultowej Nowej Papierni. Dla osób odwiedzających w tym dniu biuro sprzedaży, deweloper przygotował specjalną ofertę cenową na wybrane apartamenty.

9 września – Dzień Otwarty w kultowej Nowej Papierni

Nowa Papiernia to inwestycja o unikalnym charakterze – W zrewitalizowanych przez nas budynkach z 1889 roku znajdowała się kiedyś fabryka papieru. Zainspirowani wyjątkową historią tego miejsca postanowiliśmy nawiązać do niej tworząc unikatowe miejsce na mapie Wrocławia. Aktualnie w ramach Nowej Papierni powstają dwa nowe budynki nawiązujące do industrialnego, loftowego stylu – apartamenty dostępne w ofercie cechują się m.in. autentyczną cegłą użytą do dekoracji, dużymi oknami oraz blisko 3-metrową wysokością pomieszczeń. Inwestycja realizowana jest w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu mieszkania gwarantują ciszę i spokój w centrum pięknej i pełnej atrakcji stolicy Dolnego Śląska – mówi Małgorzata Kram-Michalczyk z biura sprzedaży Nowej Papierni.

Dzień Otwarty Nowej Papierni odbędzie się w sobotę (9 września) w biurze sprzedaży przy ulicy Kościuszki 116-118 w godzinach od 10.00 do 13.00. Przez cały czas do dyspozycji klientów będą doradcy którzy przedstawią ofertę promocyjną na wybrane apartamenty.

Deweloper oferuje atrakcyjny system płatności: 20/80. Pierwsze 20 proc. kwoty płatne jest bowiem w ciągu miesiąca od podpisania umowy, a pozostała kwota dopiero przed odbiorem kluczy.

Klimat dawnego Wrocławia w wyższym standardzie

W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć apartament pokazowy z I etapu inwestycji, posiadający przestronny, 16-metrowy taras oraz widok na zielone patio. Goście zapoznają się także ze standardem wykończenia Ultra Nova, który obejmuje kompleksową usługę projektanta wnętrz oraz najwyższe jakości materiały wykończeniowe, w tym betonowe tynki ozdobne, dekoracyjne cegły czy podłogi z paneli 4 klasy ścieralności.

 

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show