Wrocławska oferta Murapolu powiększona o blisko 300 mieszkań

murapolGrupa Murapol uruchomiła sprzedaż lokali w inwestycji realizowanej przy ul. Klasztornej we Wrocławiu. Projekt Murapol Apartamenty Klasztorna obejmuje 278 mieszkań, powstających w 3 kameralnych, 6-kondygnacyjnych budynkach, o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań wynoszącej ponad 11,3 tys. mkw. Ponadto do dyspozycji mieszkańców zostaną postawione 273 miejsca parkingowe przewidziane w podziemnych halach garażowych budynków.

Osiedle Murapol Apartamenty Klasztorna powstaje w południowej części Wrocławia, w dynamicznie rozwijającej się willowej dzielnicy Wojszyce. W ofercie inwestycji znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o metrażach od 25 do 57 mkw. Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia architektoniczna należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w drugim kwartale 2019 roku.

– Wrocław to dla nas trzecie miasto, po rodzimym Bielsku-Białej oraz Krakowie, w którym rozpoczęliśmy realizację projektów nieruchomościowych. Doskonale znamy ten rynek, wiemy jakie dzielnice cieszą się największy zainteresowaniem wśród nabywców mieszkań oraz na jakiego rodzaju lokale jest największy popyt. To pozwala nam przygotowywać inwestycje w pełni odpowiadające na potrzeby lokalowe wrocławian, o czym świadczy szybkie tempo wyprzedawania oferowanych mieszkań. – mówi Michał Sapota, Prezes Zarządu Murapol S.A. - Spodziewamy się, że inwestycja Murapol Apartamenty Klasztorna będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem co, dotychczas największy nasz projekt w tym mieście, Mała Toskania, który zrealizowaliśmy przy sąsiedniej ul. Buforowej. – dodaje Michał Sapota.

Grupa Murapol, w ciągu 10 lat obecności na wrocławskim rynku nieruchomościowym, oddała do dyspozycji mieszkańców blisko 1,2 tys. lokali w inwestycjach powstałych w różnych częściach miasta. Większość z nich znajduje się na południu Wrocławia przy ul. Buforowej. Oprócz tego Murapol zrealizował projekty w północnych dzielnicach, takich jak Karłowice - Różanka (inwestycja Różana Dolina), czy na północno-zachodnich Stabłowicach (projekt Zielony Zakątek), a także w podwrocławskim Kiełczowie (inwestycja Nowy Wrocław). Obecnie Grupa realizuje, poza projektem Murapol Apartamenty Klasztorna, kolejne etapy inwestycji Nowa Toskania i Nowy Wrocław, a także Murapol Apartamenty Słubicka, w których łącznie wybudowanych zostanie ponad 750 lokali mieszkalnych. W ramach przygotowywanych przedsięwzięć, przy ul. Dożynkowej i Buforowej, Grupa Murapol zaoferuje ponad 1,1 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 48 tys. mkw.

 

Reklama

Reklama