„Zarycz dla życia” już w najbliższy weekend na MotoClassic Wrocław 2015

zarycz dla życiaW najbliższy weekend akcja społeczna „Zarycz dla życia” będzie miała swoją wrocławską odsłonę. Specjalną ekipę, które będzie nagrywała „ryki” znajdziecie w sobotę i niedzielę na zlocie pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2015 na Zamku Topacz w miejscowości Ślęza. Goście będą mogli obejrzeć ok. 250 zabytkowych pojazdów, skorzystać z przygotowanych atrakcji, a także wspierając słuszny cel, zaryczeć dla życia. Każdy, kto przyłączy do akcji, otrzyma alkotest.

„Zarycz dla życia” to pierwsza polska edycja międzynarodowego projektu „Roar for Life”, który ma zwrócić uwagę na problem jazdy na „podwójnym gazie”. Inicjatorem akcji jest team Formuły 1 Williams Martini Racing. Kierowcy Felippe Massa, Valteri Bottas, Susie Wolff, a także znany z programu TOP GEAR Stig (Ben Collins) rzucili wyzwanie Polsce. Zadanie, przed którym stanęliśmy to zebranie 30 tysięcy ryków, czyli dźwięków naśladujących ryk silnika F1. Wszystko po to by zwrócić uwagę na problem jazdy samochodem po alkoholu. Jeśli w ciągu 100 dni uzbieramy komplet ryków, 150 000 złotych trafi do Fundacji Kierowca Bezpieczny na projekty związane z bezpiecznym prowadzeniem samochodu.
Mamy czas tylko do 17 października!

Ważne jest, aby jak najwięcej osób zaangażowało się w akcję, a idea „Zarycz dla życia” trafiła do jak największej grupy kierowców i przekonała ich do podejmowania odpowiedzialnych decyzji.

Akcję wsparli m.in.:
Robert Lewandowski https://www.youtube.com/watch?v=aFMVRrcrPtE
Martin Kaczmarski https://www.youtube.com/watch?v=vCaEo3lF4-c
Omenaa Mensah https://www.youtube.com/watch?v=k6rqD6HAqT0
Rafał Sonik, Jurek Owsiak, Irek Bieleninik i około 6 tys. festiwalowiczów na Przystanku Woodstock: https://www.youtube.com/watch?v=0PKx3aQxRtI


KAŻDY RYK MA ZNACZENIE! DOŁĄCZ DO NAS!
1.    Nagraj film ze swoim udziałem, w którym ryczysz jak samochód wyścigowy. Zaryczeć możesz indywidualnie lub w grupie. Liczy się ryk każdej osoby.
2.    Wrzuć film na Instagram/Facebooka/Twittera/VK albo prześlij go za pomocą strony www.zaryczdlazycia.pl
3.    Dodaj hashtag #ZARYCZDLAZYCIA i nominuj 3 znajomych.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup