Japońska jazda w Legnicy – JAPFEST 2016

japanfestW dniach 29 – 31 lipca 2016 r. w Legnicy odbędzie się największy w Polsce zlot miłośników japońskiej motoryzacji JAPFEST 2016. W programie pokazy unikatowych pojazdów, zawody i przejażdżki driftingowe, prezentacja nowości i liczne konkursy. Udział w wydarzeniu zapowiedziała marka YOKOHAMA, która zaprezentuje najnowsze ogumienie, w tym modele wykorzystywane w światowym motorsporcie.

W piątek 29 lipca 2016 r. rozpocznie jedno z największych w Polsce wydarzeń skupiających fanów japońskiej technologii i designu w motoryzacji – JAPFEST 2016. Organizatorzy zapowiedzieli szereg atrakcji, w tym pokaz 250 wyselekcjonowanych japońskich samochodów z całej Polski, poddanych najbardziej oryginalnym modyfikacjom wizualnym i technicznym. W ciągu trzech kolejnych dni na terenie byłego lotniska w Legnicy odbywać się będą zawody driftingowe JAPFEST Drift Battle, Drag Wars, dla amatorów mocnych wrażeń przewidziano przejażdżki z mistrzami w formie Drift Taxi. W programie spotkania z ekspertami i prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych, w zakresie tuningu, części samochodowych czy innowacyjnego ogumienia japońskiej marki YOKOHAMA. Oprawę muzyczną zapewnią DJ-e z BackOffice Project.

„Japońska motoryzacja ma w Polsce wielu fanów, doceniających zaawansowanie technologiczne, nowoczesny design i precyzję rozwiązań made in Japan” – mówi Artur Posłuszny z ITR CEE. „Jako dystrybutor opon YOKOHAMA, po raz kolejny będziemy mieli okazję pokazać wysokiej jakości produkty i nowinki techniczne. Od początku aktywnie wspieramy JAPFEST, jedyne jak dotąd wydarzenie tego kalibru w naszym kraju". Podczas festiwalu YOKOHAMA zaprezentuje najnowsze modele opon premium, w tym nowości z flagowej linii opon sportowych ADVAN oraz dedykowanej pojazdom typu SUV i 4x4 serii GEOLANDAR. Na stoisku firmy dostępne będą premierowe modele bieżników wzorowanych na konstrukcji opon wykorzystywanych przez markę w największych wydarzeniach motorsportu na świecie, jak WTCC, ERC czy FIA Formula 2 Championship. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzytać z promocyjnych cen na opony.

Japońska marka po raz kolejny doceni zainteresowane motoryzacją kobiety, które pojawią się na festiwalu. Dla uczestniczek konkurusu „Miss Japfest by YOKOHAMA" przewidziano atrakcyjne nagrody – vouchery do SPA.

Tegoroczna edycja Japfest po raz pierwszy odbędzie się na terenie lotniska w Legnicy, gdzie pas startowy o długości  1,7 km pozwala symultanicznie przeprowadzać wyścigi na 1/4 mili oraz pokazy driftu. JAPFEST 2016 odbywa się w piątek 29.07.2016 w godzinach 12:00 – 19:00, w sobotę 30.07.2016 10:00 – 19:00, oraz w niedzielę 31.07.2016 – 10:00 – 17:00.

Więcej informacji na www.japfest.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup