Wystrzałowy Sylwester

nowy rokŚwięta tuż tuż... Miasta błyszczą świątecznymi ozdobami, z radia rozbrzmiewają będą kolędy, zasiądziemy przy wigilijnym stole, obdarujemy się życzeniami, prezentami i…. możemy zacząć się szykować do Sylwestra.

 

Jaką kreacje założyć, z kim i – co ważniejsze – gdzie spędzić ten szczególny wieczór? Najczęściej wybór pada na dom, klub lub plener. Najbardziej popularny i największy w regionie Sylwester „pod chmurką” odbywa się na wrocławskim rynku przy współpracy z TVP2. Ciekawą ofertę mają również niektóre kina. A jeśli ta noc ma być jeszcze bardziej wyjątkowa?

 

Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie już po raz siódmy w tym roku zaprasza na imprezę sylwestrową w specjalnym pociągu na trasie Kraków – Zakopane – Kraków. Posiłki, szampan i doskonała zabawa do rana w przedziałach tanecznych to świetny sposób na przywitanie Nowego Roku.

 

Centrum Babylon w Libercu ma w swej ofercie sylwestrowe pakiety w skład których wchodzą 3 noclegi w luksusowym hotelu, bankiet oraz nielimitowany wstęp do Aquaparku. Lunaparku oraz iQparku przez cały okres pobytu. Wspaniała okazja by wypocząć, zrelaksować i zaszaleć podczas wielkiej gali.

 

Kopalnia soli w Bochni oferuje niezapomniane doświadczenie, wyjątkową atmosferę, znakomitą muzykę, pyszne menu oraz liczne atrakcje, a wszystko to 250 m pod ziemią. Warto się zastanowić nad tą propozycją.

 

Western City to miasto prawdziwych kowbojów. Położone w Ścięgnach koło Karpacza, powstało w 1998 roku, dokładnie 4 lipca, w rocznicę Amerykańskiej Deklaracji Niepodległości. Jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w rejonie jeleniogórskim. Każdy może się tu przenieść w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota, każdy może znaleźć coś dla siebie. Można tutaj strzelać z łuku indiańskiego, rzucać nożem, czy włócznią do celu, rywalizować we wspinaczce na Pal Męczarni stojący w centrum miasta. Serce miasta stanowi jednak Saloon, który pozostawia niezapomniane wrażenia po imprezach okolicznościowych, integracyjnych, balach w stylu country, gdzie można zmierzyć się w rzucie podkową, dojeniu krowy, jeździe na byku mechanicznym. Western City to jednak nie tylko okazja do zabawy, to także w połączeniu z malowniczym pensjonatem Polomino, świetna baza wypoczynkowa. Pensjonat wraz z miasteczkiem również przygotowują ofertę noworoczną. Sylwester na śniegu Western City. Koszt zabawy sylwestrowej od osoby – 80,-PLN. W cenie: grzane wino 200 ml/ osoba, bigos, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dodatkowo od godziny 20 w Saloonie dyskoteka z muzyką country, zabawę poprowadzi Dj.

 

Gdzie byście się nie bawili – życzymy wszystkim szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Małgorzata Komar


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup