„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” w Jeleniej Górze

zus spektaklPodobno nieszczęścia chodzą parami. Z całą pewnością ze stwierdzeniem tym nie zgodzi się główny bohater sztuki „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, na którego konto, po utracie pracy, zaczynają spływać liczne formy pieniężnego wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze i coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Na scenie wystąpi aż dziesięciu aktorów: Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński i Paweł Tucholski. Reżyserem spektaklu jest Emilian Kamiński.

Okazuje się, że stworzenie kilku fikcyjnych postaci w połączeniu z błyskotliwością umysłu głównego bohatera oraz spolegliwością i oddaniem przyjaciół mogą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, z których, zdawałoby się, nie ma odwrotu… I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony!

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”

5 grudnia 2016 r. (poniedziałek), godz. 17:30, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida (ul. Wojska Polskiego 38), Jelenia Góra.

Bilety na wydarzenie w cenach: 120 zł, 100 zł, 80 zł można nabyć w kasie biletowej teatru (pn - pt w godz. 8:00 – 16:00, w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 8:00 – 19:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, tel. 75 64 281 20) oraz w internecie na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup