25. finał WOŚP w galerii Cuprum Arena w Lubinie

wośp lubinW niedzielę, 15 stycznia, Cuprum Arena stanie się lubińskim sercem 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy miasta i okolic będą mieli okazję wziąć udział w pełnych emocji licytacjach oraz w wielu innych atrakcjach dla dzieci i dorosłych. Dobroczynną aukcję, liczne występy artystyczne i pokazy specjalne uświetni koncert gwiazdy wieczoru – Dody i zespołu Virgin.

Uroczyste obchody w galerii Cuprum Arena rozpocznie koncert „Dzieci Dzieciom”, w którym swoje umiejętności przed szeroką publicznością zaprezentują lokalne zespoły taneczne. Dużą dawkę uśmiechu dostarczy także Teatr na Walizkach, którego twórczość to przede wszystkim komedie mieszczące się w konwencji teatru ulicznego, teatru improwizacji, visual comedy i cyrku. Następnie na scenie pojawi się gość specjalny, gwiazda muzyki pop, Doda, wraz z zespołem Virgin. Na zakończenie wieczoru na widowiskowy pokaz efektów pirotechnicznych w połączeniu z energetyczną muzyką zaprosi grupa Fire Trio z Teatru Avatar w Legnicy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja dobroczynna, w trakcie której licytowane będą przedmioty przekazane przez najemców Cuprum Arena. Zebrane podczas niej pieniądze zasilą konto tegorocznego finału WOŚP. Zostaną one wykorzystane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno-pediatrycznych, a także na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. O godzinie 20:00  wypuszczone zostanie symboliczne „światełko do nieba” w postaci profesjonalnego pokazu sztucznych ogni. Imprezę poprowadzi dwóch zawodowych konferansjerów: Krystian Kukułka i Anna Wiśniewska.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup