II Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

forum dzierżoniówII Dolnośląskie Forum Business & Motivation to druga edycja I Dolnośląskiego Forum Kobiet „Jestem Kobietą…”, które odbyło się 12 marca w Bielawie. Po ogromnym sukcesie eventu otrzymywaliśmy od Państwa wskazówki, a przede wszystkim prośby, by w evencie mogli uczestniczyć również mężczyźni. Stąd zmiana nazwy, ale idea – pozostała wciąż taka sama. Tym razem szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, bo to jedyna okazja, by spotkać i uczyć się od najlepszych mentorów w Polsce i Europie. Ponadto to wydarzenie wprost kipi od energii uczestników, którzy odnajdują w sobie pasje i możliwości, o których zapomnieli lub nie potrafili ich z siebie wydobyć.

To mogą być pracownicy, którym brakuje determinacji w działaniu, kadra menadżerska, która potrzebuje impulsu do działania, ale również znajomi, rodzina. Wszyscy Ci, którym potrzebny jest plan i wskazówki jak dotrzeć do celu w życiu osobistym i zawodowym. To powinien być każdy z nas, by przypomnieć sobie, po co tu jesteśmy i obudzić w nas prawdziwą wolę walki. W czym pomogą nam tym razem prawdziwe autorytety… Jacek Walkiewicz, Kamila Rowińska, Ewa Foley i Grzegorz Turniak – drodzy Państwo to absolutna czołówka!

Jacek Walkiewicz
„Jeśli o czymś, w życiu  marzysz – sięgnij po to”
Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora). Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów” na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej.

Kamila Rowińska
Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach oraz inwestor. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellera „Kobieta Niezależna”. Jej całodniowe szkolenie o tej samej nazwie ukończyło w samym tylko 2015 roku blisko 5.000 osób – w Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii. W rocznym cyklu jej szkoleń bierze obecnie udział 235 osób, które chcą zwiększyć swoją skuteczność w osiąganiu celów prywatnych i biznesowych.

Ewa Foley
Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, doradcą rozwojowym i charyzmatycznym mówcą. Jest autorką popularnych książek-poradników (także w formie audiobooków) zwanych „trylogią życia”: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo FEERIA)

Grzegorz Turniak
Inspirujący mówca. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla przeszło 100.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Poprzednio: Prezes Jobpilot Polska; HR Sector Sales Manager – SAP Polska; Managing Director – Neumann Management Institute; Dyrektor Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup