Poznaj drużyny Klubu Miedziowych Rugby Lubin

rugby lubinW pierwszy weekend kwietnia Lubin stanie się polską stolicą jednego z najbardziej popularnych sportów drużynowych na świecie – rugby. Z tej okazji, 26 marca, odwiedzający Cuprum Arena będą mieli okazję bliżej poznać zawodników oraz zawodniczki poszczególnych zespołów należących do Klubu Rugby Miedziowi Lubin, zrobić sobie z nimi zdjęcie, ale przede wszystkim osobiście zagrzać sportowców do ostrej walki o zwycięstwo w zbliżających się rozgrywkach.

1 i 2 kwietnia na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego odbędzie się V Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 – Lubin Rugby 7’s. Weźmie w nim udział dziesięć najlepszych kobiecych zespołów z całego kraju. Gościnnie, jako jedenasta, wystąpi również drużyna z Malty. Kolejny dzień rozgrywek zapowiada się nie mniej ekscytująco. Na boisku spotkają się bowiem rugbiści z Watahy Zielona Góra, którzy zmierzą się z gospodarzami spotkania – Miedziowymi Rugby Lubin. Mecz będzie rozgrywany w ramach II Ligi Mistrzostw Polski Rugby XV-osobowego.

Już w nadchodzącą niedzielę, 26 marca, odwiedzający Cuprum Arena będą mogli spotkać się i porozmawiać z zawodnikami i zawodniczkami Klubu Rugby Miedziowi Lubin oraz osobiście zagrzać sportowców do walki.

- Tydzień przed tak ważnymi zawodami chcemy spotkać się z mieszkańcami, żeby osobiście zaprosić ich na nasze mecze. Podobnie jak piłkarze nożni, ręczni i siatkarze, nasi rugbiści również godnie reprezentują Lubin na arenie ogólnopolskiej. Przyjdźcie z rodziną i znajomymi na prezentację zawodników, a potem na nasze mecze. Gwarantujemy świetne widowisko, super atmosferę i życzymy, abyście tak jak my zakochali się w rugby  – mówi wiceprezes Klubu Miedziowi Rugby Lubin, Marcelina Falkiewicz.

Prezentacja drużyn rozpocznie się 26 marca o godz. 13 w rotundzie galerii. Oprócz pokazu kadry mężczyzn i kobiet zaplanowano również spotkanie z najmłodszymi reprezentantami Szkółki Rugby, którzy mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Po przedstawieniu zespołów będzie również czas na rozmowę z trenerami i zawodnikami oraz wspólne zdjęcia. Dla najmłodszych przewidziano zabawy i animacje w specjalnie przygotowanym ogródku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup