ZUS szkoli z Płatnika

altWłaśnie ruszają zapisy na kolejne edycje szkolenia z Płatnika 9.01.001. To odpowiedź legnickiego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na prośby klientów, którym z powodu braku miejsc, nie udało się zapisać na poprzednie edycje.

 

W czasie bezpośrednich spotkań z płatnikami składek trenerzy ZUS przekazują uczestnikom szkoleń instrukcje, wyjaśniają ich wątpliwości oraz odpowiadają na pytania. Udostępniają również klientom program na płycie DVD. Szkolenia prowadzone są w oparciu o prezentację multimedialną.

Harmonogram nowych szkoleń z funkcjonalności i obsługi programu Płatnik 9.01.001 obejmuje spotkania w Legnicy i Lubinie:

• LEGNICA – siedziba Oddziału ZUS przy ul. Władysława Grabskiego 26, sala nr 200 - 3 lutego 2014 r. godz. 10;

• LUBIN – siedziba Inspektoratu ZUS przy ul. Drzymały 12, sala nr 311 - 4 lutego 2014 r. godz. 10.

Zapisy: nr tel. 76-876-41-63, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZUS uruchomił także dodatkowy numer telefoniczny: 801 401 987, pod którym w godzinach od 8 do 16 każdy klient będzie mógł uzyskać pełen zakres specjalistycznych porad w zakresie funkcjonalności nowej wersji oprogramowania Płatnik. Jednocześnie zwiększyła się liczba konsultantów udzielających telefonicznych porad.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup