Nowoczesne brzmienia zawładną Dolnym Śląskiem. Wszystko dzięki wydarzeniom muzycznym z cyklu POSŁUCHANE

posłuchane świdnicaEntuzjaści nowoczesnych, elektronicznych brzmień powinni koniecznie zapisać w kalendarzach dwie daty: 10 VI i 19 VIII. To właśnie wtedy w Świdnicy odbędą się najbliższe odsłony eventu muzycznego, POSŁUCHANE. Na scenie wystąpią czołowe postacie naszej rodzimej sceny, m.in.: Władysław Komendarek, An On Bast, Chmara, Thostey i Nanook of the North.

II edycja POSŁUCHANE to intensywne i ekscytujące spotkanie z nowoczesną muzyką elektroniczną. Eksperymentalne łączenie dźwięków z obrazem, nieoczywiste i fascynujące przestrzenie, odważni artyści wytyczający własne muzyczne ścieżki – to właśnie jest znak rozpoznawczy świdnickiej imprezy.

POSŁUCHANE to także całoroczna, cykliczna oferta muzyczna, która dzięki swojej całościowej koncepcji zachęca uczestników do regularnego udziału w kulturze na najwyższym poziomie. Korzystając z możliwości, jakie dają nowe media i technologie, wprowadzimy publiczność w bogaty świat muzyki elektronicznej. Tegoroczna edycja to 5 eventów (czerwiec – listopad)  wraz z wydarzeniami  towarzyszącymi. Łącznie zaprezentowanych zostanie kilkudziesięciu artystów.

Swój udział w najbliższych odsłonach POSŁUCHANE, które odbędą się 10 czerwca i 19 sierpnia w Świdnicy,  potwierdzili  następujący wykonawcy:

  • 10 czerwca

Świdnica, Park im. Jana Kasprowicza: Władysław Komendarek, Chmara, Julian Kulczyński, An On Bast,  NOHONO
Świdnica, Rynek 39 – 40 ( afterparty w pustostanie): Verlake, Tryptaminee

  • 19 sierpnia

Świdnica, Park im. Jana Kasprowicza:  Nanook of the North, Resina, Thostey
Świdnica, Rynek 39 – 40 ( afterparty w pustostanie):  Szymon Piotr, Sierakowski (Regime)

Bilety na czerwcowe i sierpniowe wydarzenia trafią do sprzedaży już niedługo. Organizatorzy  będą także stopniowo ujawniać kolejne pozycje w programie, dlatego warto odwiedzać stronę internetową projektu: www.posluchane.pl oraz fanpage: https://www.facebook.com/posluchane/?fref=ts

Partnerami POSŁUCHANE są: Świdnicki Ośrodek Kultury, Astigmatic Records, Tony, Szkoła Muzyki Nowoczesnej, Regime, Ośrodek Działań Artystycznych Firlej, Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ, Fundacja Performat.

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miasto Świdnica.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup