Gość specjalny V Kongresu Regionów

altRudolph Giuliani wybitny burmistrz Nowego Jorku będzie gościem największego w Polsce spotkania samorządowców.

 

Rudolph Giuliani – legendarny burmistrz Nowego Jorku. W spektakularny sposób zmienił oblicze jednej z największych metropolii świata. Przywrócił miasto jego mieszkańcom i udowodnił, jak wielka może być rola lokalnych władz dla rozwoju zarządzanych przez nie jednostek oraz satysfakcji i dobrobytu obywateli. Za sprawą sformułowanych przez siebie zasad zarządzania jest uznawany za światowy autorytet w dziedzinie podejmowania decyzji. Swoimi doświadczeniami i przemyśleniami podzieli się z uczestnikami tegorocznego Kongresu Regionów.

V Ogólnopolski Kongres Regionów zaplanowano w dniach 10-12 czerwca 2014. w Świdnicy. Tegoroczna, jubileuszowa edycja Kongresu Regionów pod hasłem „Przywództwo, odpowiedzialność, kreatywność”, dotyczyć będzie nowej roli władz samorządowych.

Kongres Regionów w Świdnicy to największe doroczne spotkanie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, poświęcone najistotniejszym kwestiom funkcjonowania miast, gmin, powiatów i województw. W trakcie trzech dni kongresowych odbedzie się kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych i sesji plenarnych.


Wkrótce szczegółowy program kongresu na stronie www.kongresregionow.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup