Czerwcowe imprezy w Kowarach

kowary imprezy23 czerwca zapraszamy na 25-lecie Stowarzyszenia Miłośników Kowar. Z tej okazji czeka na was wiele atrakcji, zapraszamy przed budynek MOK już od godziny 11.00.

JUBILEUSZ 25-LECIA STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW KOWAR

Trudno uwierzyć, że minęło już tyle lat...

Z przyjemnością przypominamy, że Stowarzyszenie Miłośników Kowar obchodzi w tym toku jubileusz 25-lecia swojej działalności   

W związku z ta okrągłą rocznicą nasze SMK zaprasza wszystkich miłośników naszych ukochanych Kowar w sobotę 23 czerwca br. od godzony 11:00 na "Dzień Otwarty" do Domu Tradycji Miasta przy ulicy Górniczej 1.

W programie wiele niespodzianek ...
SERDECZNIE ZAPRASZAMY w imieniu SMK
Szczegóły na załączonym plakacie!


PREMIERA TELEDYSKU KACPRA KIELINA pt. "Historia pewnego chłopaka" + KONCERT

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich (nie tylko zagorzałych fanów hip-hopu) w sobotę 23 czerwca br. o godziny 18:00 do kowarskiego Kina za Rogiem (ul. Szkolna 2) na premierę najnowszego teledysku Kacpra Kielina pt. "Historia pewnego chłopaka" i koncert, które odbędą się w ramach kowarskiego "Lata z kulturą".

Wstęp wolny, obecność obowiązkowa 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda


Warning: readfile(http://cw.money.pl/pogoda_miasta/108/2037.html) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/rynekrn/domains/wroclawianin.pl/public_html/modules/mod_html/mod_html.php(36) : eval()'d code on line 4