Strażacy z kalendarzem dla Mariusza

kalendarzGrupa młodych pasjonatów pożarnictwa z województwa lubelskiego, kujawsko - pomorskiego i podkarpackiego wpadła na pomysł pomocy poszkodowanemu strażakowi OSP poprzez sprzedaż wyjątkowego kalendarza strażackiego na rok 2021.

Pan Mariusz Kuleta z Chlewic w gminie Moskorzew ćwiczył przed zawodami drużyn OSP. W trakcie wchodzenia na ściankę treningową stracił równowagę i spadł, co skutkowało uszkodzeniem kręgosłupa, a w konsekwencji – wózkiem inwalidzkim. Codzienne czynności takie jak ubieranie się, jedzenie czy toaleta wydają się dla nas oczywiste, jednak dla Pana Mariusza są prawdziwym wyzwaniem, które wymaga pomocy osób trzecich. Strażak z Chlewic nie poddaje się – przeszedł już 3 turnusy rehabilitacyjne, dzięki którym wzmocnił swoje mięśnie, ale konieczny jest kolejny turnus by zbliżyć się do powrotu do zdrowia i samodzielności.

Twórcy kalendarza chcą wesprzeć Pana Mariusza w rehabilitacji i przekażą część zysków ze sprzedaży na kolejny turnus. Kalendarz można zakupić tutaj https://kalendarz-strazacki.pl/

Sam produkt jest wyjątkowy - to wysokojakościowy, spiralowany kalendarz A3 ze zmianami dla strażaków PSP. W sesję zdjęciową zaangażowały się topowe polskie modelki i profesjonalny fotograf. Efekt końcowy jest godny podziwu. Jego cena to jedyne 39,99 zł

“Zauważyliśmy, że społeczność strażaków ochotników w Polsce ma ogromny potencjał. Postanowiliśmy zrobić projekt od strażaków dla strażaków, który będzie promować ich służbę, a jednocześnie przyczyni się realnej pomocy potrzebującemu. Wierzymy, że taki kalendarz może zawisnąć w każdej jednostce straży w naszym kraju” - podsumowują twórcy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup