„Kobietovnia EXPO” Targi Piękna w Polanicy Zdroju

Targi Piękna Polanica Zdrój„Kobietovnia EXPO”, to pierwsza edycja targów piękna odbywających się w Polanicy Zdroju. W foyer Teatru Zdrojowego, od godziny 15.00 wystawią się projektanci designerskiej odzieży i biżuterii, styliści, wizażystki i fryzjerzy. Specjalistyczne gabinety będą udzielać fachowych porad na temat dbałości o piękno. Powstanie też fotograficzne mini atelier, w którym zainteresowane panie wezmą udział w niewielkiej sesji fotograficznej.

Wydarzenie poprzedzone zostanie konkursem. Można w nim wygrać metamorfozy, które 8-go marca wykonają: wizażystka Anna Podgórska oraz fryzjerka Edyta Pawłów. W trakcie samej imprezy organizowane będą liczne konkursy, a wśród nagród znajdą się m.in. masaże czy pobyt w termo spa.

Chcielibyśmy, aby impreza miała nieco głębszy charakter. Pragniemy wyjść naprzeciw deficytom komunikacyjnym we współczesnym społeczeństwie i pod pretekstem dbałości o piękno chcemy skłonić kobiety do nawiązania dialogu, do spotkania się z drugą osobą. Organizatorom zależy, aby były to targi mądre, traktujące kobiece piękno, jako integralną całość - ciała i umysłu. Dlatego obok typowych form dbałości o urodę planujemy szereg atrakcji, takich jak: wykład Ewy Żurakowskiej na temat umacniania więzi w kręgach kobiecych (E. Żurakowska - antropolog kultury, artystka teatralna, wokalistka w zespole Korjen, doktorantka na Akademii Teatralnej w Pradze), spotkanie z Małgorzatą Szumską, autorką książki „Zielona sukienka”. Obie kobiety łączy niezwykła osobowość, determinacja w działaniu, ich sylwetki z pewnością mogą stanowić temat do dyskusji, motywować do zastanowienia się nad wizją współczesnej kobiety.

Do kogo adresowane są targi?

Zarówno do kobiet przepracowanych, niedowartościowanych, które odwiedzają Polanicę, aby odpocząć, ale także do tych, które odnalazły dynamikę życia i pragną się nią podzielić z innymi.

Nadchodząca wiosna sprzyja realizacji kobiecych dążeń do bycia piękną, fascynującą, niepowtarzalną. Polanica Zdrój jest miejscem, w którym dokonać się może absolutna i dogłębna regeneracja.

W jednym miejscu, w jednym czasie, w Dniu Kobiet, w Teatrze Zdrojowym w Polanicy spotka się grono kobiet – wzorowych pracownic, matek, frustratek, kusicielek, żon, rozwódek, szczęśliwych, płaczliwych, połączonych wspólnym mianownikiem chromosomów XX. Każda z nich może zrobić sobie profesjonalną sesję foto, makijaż, spotkać się ze specjalistą, posłuchać rad stylistki, zobaczyć pokaz mody, zakupić niepowtarzalną odzież prosto od projektanta, obejrzeć wystawę, a przede wszystkim porozmawiać przy dobrej kawie, wspólnie się wzruszyć, wymienić smutkiem i radością.

Termin i miejsce targów

Data: 8 marca 2015

Godzina: 15.00-20.00

Gdzie: Teatr Zdrojowy

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup