Styl życia

ESPORT NOW 2017 już w najbliższy weekend

e-sportW dniach 27-28 maja, w Hali Stulecia we Wrocławiu, odbędzie się druga edycja jednej z największych polskich imprez dla fanów e-sportu – ESPORT NOW 2017. W tym roku organizatorzy imprezy zamierzają przyciągnąć na miejsce nawet 20 000 odwiedzających. Na gości będą czekać: największe europejskie drużyny CS:GO i LoL, turnieje gier, cosplayerzy, konkursy, najnowszy sprzęt komputerowy oraz wiele innych atrakcji.

Pomaganie jest fajne! Bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy

pierwsza pomoc warsztatyJak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Co zrobić, jeśli jest się świadkiem wypadku drogowego? Coraz więcej osób ma świadomość, jak ważna na co dzień jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na bezpłatne warsztaty wszystkich, którzy chcieliby te zasady poznać albo sobie przypomnieć.

Półkolonie letnie 2017 we Wrocławiu - z bardzo bogatym programem

półkolonie dzieciJeśli chcesz by Twoje dziecko spędziło atrakcyjnie wolny czas, poznając wiele dyscyplin od eksperymentów chemicznych i fizycznych, szachów, tańca, przez języki obce i podstawy ekonomii, po architekturę, planowanie przestrzenne czy trening kreatywnego myślenia pod okiem wykwalifikowanej kadry, zapraszamy! Zorganizowaliśmy już 140 turnusów półkolonii Małego Geniusza w całym kraju. W naszych zajęciach wzięło już udział ponad 4,5 tysiąca zadowolonych dzieci. Prowadzimy półkolonie w 10 miastach w Polsce oraz w Nowym Jorku, Chicago i Londynie.

Pierwsze urodziny hipopotama nilowego – ZUMBY

hipopotam urodzinyZUMBA to połączenie tańca i aerobiku, które wymyślił Peruwiańczyk Perez w latach 90-tych XX w. To również imię samicy hipopotama nilowego, córki RUMBY, siostry SALSY i wnuczki SAMBY. Przyszła na świat we wrocławskim zoo 21 maja 2016 roku i podbiła serca wszystkich – pracowników ogrodu, zwiedzających i mediów.

Weekend z piłką ręczną plażową

piłka plażowaW dniach 19-21 maja w centrum Wrocławia zagości piłka ręczna plażowa. Na placu Solnym zostanie przygotowane profesjonalne boisko, na którym w ramach eliminacji do turnieju finałowego mistrzostw Polski rywalizować będą najlepsze drużyny w naszym kraju. Dużą atrakcją będzie losowanie grup na lipcowe The World Games 2017.

10 lat obecności dzieci na polskich uniwersytetach

uniwersytet dzieci rocznicaCzy uniwersytet to miejsce odpowiednie dla dzieci? Czy kilkulatki mogą zrozumieć tajniki anatomii, badać istotę czarnych dziur i zrozumieć zasady mechaniki? Rektorzy największych polskich uczelni wezmą udział w dyskusji o znaczeniu Uniwersytetu Dzieci w obszarze popularyzacji nauki.

Wystartowała IV edycja konkursu „Seeds for the Future Polska”

huawei konkurs„Seeds for the Future” to międzynarodowy konkurs firmy HUAWEI organizowany w Polsce po razy czwarty. Jego celem jest wyłonienie uzdolnionych studentów na uczelniach wyższych i zapewnienie im możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie nowych technologii.

Są jeszcze wolne miejsca na Sky Tower Run 2017. Dołącz do uczestników Mistrzostw Polski w biegu po schodach

sky tower runJak co roku Sky Tower Run cieszy się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy. Na tegoroczne Mistrzostwa Polski w biegu po schodach pozostały jeszcze wolne miejsca. A czasu do startu niewiele. Już 20 maja 2017 r. dowiemy się, kto najszybciej pokona 1142 schody najwyższego budynku w Polsce.

Wrocław świętuje swoją setną Kolację w Ciemności

kolacja w ciemnościKolacja w Ciemności, czyli wyostrzające zmysły wydarzenie kulinarne bez dostępu do światła, realizowane we Wrocławiu od 2015 roku, obchodzi swoją okrągłą rocznicę. Jak dotąd w stolicy Dolnego Śląska zorganizowano 100 tego typu eventów, w których wzięło udział aż 2500 gości.

Wystawa prac uczniów klas pierwszych Technikum nr 15 we Wrocławiu

wystawa technikumNastoletni autorzy, różnorodna tematyka i techniki wykonania to „Emocje, wyobraźnia, relacje” – wystawa prac uczniów klas pierwszych Technikum nr 15 we Wrocławiu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 30

Reklama

Reklama