Styl życia

Jak zadbać o psyche w wakacje? Co nas najbardziej stresuje latem?

wakacje stresPozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest – warto jednak przygotować się na różnego rodzaju „niedogodności” związane z wakacjami, które mogą mieć duży wpływ na nasze zdrowie – nie tylko fizyczne, ale i psychiczne – zwłaszcza, że niektóre z nich fundujemy sobie sami! Stres w pracy? Wyjazdy z dziećmi? Zmiana rutyny? Inni ludzie? Co nas stresuje latem?

Terapia manualna według fizjoterapeutów - efektywność potwierdzona praktyką

Wejście i logo na firmę Fizjoterapia BrusiłowiczZmagasz się ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, dolegliwym bólem lub ograniczoną ruchomością stawów? Rozwiązaniem Twoich problemów może być terapia manualna. Obejmuje ona szeroki zakres technik, które stymulują pracę organizmu człowieka i łagodzą niekorzystne objawy. Aby zagwarantować sobie wysoką skuteczność leczenia, warto skorzystać z usług sprawdzonego specjalisty. Znajdziesz go w Fizjoterapii Brusiłowicz we Wrocławiu. To miejsce, gdzie zabiegi wykonują doświadczeni fizjoterapeuci, a ich praca poparta jest wymiernymi efektami.

Chcecie uratować związek? Sprawdźcie, jak może pomóc psychoterapeuta par z Wrocławia!

Podzięowanie za pomoc psychoterapetySpecjaliści podkreślają, że rozpada się wiele dobrych związków, które udałoby się uratować, podejmując w porę odpowiednie działania. Sprawdź, jak w rozwiązaniu Waszych problemów może pomóc psychoterapeuta par z Wrocławia!

Dowiedz się, co ma wpływ na twoje zdrowie. Zielone Miasteczko w Magnolia Park

zielone miasteczkoZobaczymy, jakie bakterie mieszkają na naszych dłoniach oraz jak smog wpływa na płuca. Sprawdzimy, czym jest dieta planetarna oraz czy potrafimy segregować śmieci. Zielone Miasteczko zagości w Magnolia Park już jutro.

Zadbaj o zdrowie z Galerią Dominikańską! Bezpłatne badania dla wrocławianek w ramach akcji „Biustowniczki”

badanie piersiPamiętasz, kiedy ostatni raz usłyszałaś, że jesteś zdrowa i nic ci nie dolega? Dawno? Przebadaj się, bo warto! Zrób badanie USG piersi - bez skierowań, bez ubezpieczenia NFZ, bez kosztów, bez bólu. Taką możliwość będziesz miała 8 i 9 marca, odwiedzając Galerię Dominikańską. Z myślą o Tobie i młodych kobietach, których nie obejmują programy profilaktyczne, w tych dniach odbędzie się akcja „Biustowniczki”, w ramach której zbadasz piersi. Badanie jest całkowicie bezpłatne i będzie przeprowadzone w specjalnie zbudowanym na to wydarzenie gabinecie. Mocnego wsparcia Polkom udzielać będzie Galeria Dominikańska i inicjatorka akcji, Fundacja Kapitan Światełko. Po prostu przyjdź!

Karnawał na jeden kęs - proste przepisy na świętowanie w domowym zaciszu

przekaski karnawalBezpowrotnie minęły czasy spontanicznych imprez przy słonych paluszkach. Nadszedł czas uroczych przekąsek, które wyglądają niczym małe dzieła sztuki kulinarnej. Choć ich przygotowywanie może wydawać się trudne, co zniechęca niejednego organizatora domówki, ich wykonanie jest równie proste, jak konsumpcja. Chcesz zaskoczyć swoich gości niebanalnymi „fingerfood'sami”? Mamy w zanadrzu kilka sprawdzonych i szybkich w przygotowaniu propozycji!

Kluczowa faza rewitalizacji zabytkowej kamienicy w centrum Wrocławia w toku

zabytkowa kamienicaPrzez dziesiątki lat był płaski. Teraz przywracają mu przedwojenną wielospadową formę. Przy ulicy Sienkiewicza we Wrocławiu trwają prace przy konstrukcji dachu kamienicy wchodzącej w skład Sienkiewicza Résidence. Inwestorem jest Bouygues Immobilier Polska.

Prąd bez przerw: agregaty prądotwórcze dobre i bezpieczne rozwiązanie na trudne chwile

agregatNajlepszym rozwiązaniem w przypadku krótkich przerw w dostawie prądu są agregaty wyposażone w silniki benzynowe. Po pierwsze pracują ciszej, po drugie są prostsze w obsłudze, ponieważ łatwiej się je uruchamia w niskich temperaturach. Kolejnym krokiem, który warto wtedy zrobić jest zasilenie tych urządzeń benzyną alkilatową.

W Alei Bielany wszystko gra przez całe ferie!

ferie aleja bielanyWłaśnie rozpoczynają się ferie, ale dzieci z Wrocławia i Dolnego Śląska nie powinny narzekać na nudę, ponieważ w tym roku oferta zajęć dla młodszych oraz starszych jest wyjątkowo szeroka.  Amatorzy wirtualnej rozrywki nie mogą przegapić ferii w Alei Bielany. Tutaj, od 13 do 28 stycznia będą mieli do dyspozycji aż 7 stref pełnych gamingowych atrakcji.

Kolejna stacja paliw lotniczych Warter Aviation

stacja paliwTo już dziesiąta stacja paliw pod marką Warter Aviation, która działa na lotnisku w naszym kraju. Na lotnisku Wrocław Szymanów EPWS w pierwszym okresie działalności dostępna będzie benzyna lotnicza Avgas 100LL. W przyszłości oferta zostanie poszerzona o kolejne gatunki benzyn.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 59

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show