Styl życia

Nie tylko kredki i plecak – emocjonalna wyprawka dla malucha na powrót do szkoły

szkoła wyprawkaPierwszy dzień szkoły to duże przeżycie dla każdego dziecka. Niezależnie od tego, jak bardzo tęskniło się za kolegami albo ulubioną panią, powrót do codziennej rutyny i obowiązków po pełnych swobody wakacjach nie jest łatwy. Nowy tornister czy zestaw kredek na pewno poprawi mu humor, ale każdy rodzic powinien zadbać też o emocjonalną wyprawkę dla swojego malucha.

Sztuka zdrowego snu

sen warsztaty7 miast, aż 108 przeprowadzonych warsztatów przez 3 ekspertów. Do tej pory już 396 rodziców i 636 położnych wzięło udział w bezpłatnych, interaktywnych warsztatach Raz, dwa, trzy... Maluch śpi. O roli snu w rozwoju dziecka. Spotkania są częścią ogólnopolskiej akcji społecznej, która ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu pielęgnacji i dbałości o zdrowy sen dzieci. Do współpracy zaproszono niezależnych ekspertów: fizjoterapeutę Pawła Zawitkowskiego, psycholożkę Martę Żysko-Pałubę i ekspertkę marki JOHNSON'S® Agnieszkę Machnio.

Spinki do mankietów Modini z koralem

spinki do mankietówSpinki do mankietów Modini – kochane są zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Jednak to dla mężczyzn są głównie przeznaczone. To bardzo ciekawa i elegancka biżuteria męska. Dawniej takie spinki były o wiele bardziej dekoracyjne niż dziś. Jednak to dzisiaj popularne są bardzo kamienie dodawane do spinek. Modne są spinki z turmalinu, modny jest lazuryt. Ale szczególnie modne są spinki z koralem. Taka spinka przypadnie do gustu niejednemu panu, a nawet niejednej pani. Warto jednak zapoznać się z innymi walorami korala, nie tylko dekoracyjnymi. Bo pewnie nie każdy wie, że taki kamień ma wartości ezoteryczne.

Zalety radia kuchennego

radioRadio kuchenne to świetny pomysł. Jeśli jeszcze go nie masz w swoim mieszkaniu, to czas rozejrzeć się za jakimś odpowiednim dla Ciebie modelem. Radio nie tylko sprawia, że łatwiej nam się wstaje rano, ale również ma wiele innych zalet.

Bogactwo kuchni regionu Emilia-Romagna czeka

makarony konkursMakaronowe Mistrzostwa Barilla Cup trwają w najlepsze. Do 2 sierpnia można wysyłać zgłoszenia i walczyć o nie byle jakie nagrody! Roczne zapasy makaronu trafiły  już do 40 Laureatów Tygodnia, a nagrody gwarantowane wysłano do ponad 450 uczestników.

Wrocławianie biegną z pomocą

business runJuż po raz trzeci biegacze wystartują w ramach Wrocław Business Run. Oprócz sportowej rywalizacji przyświecać będzie im szczytny cel – dochód z imprezy, jak co roku zostanie przekazany na pomoc potrzebującym.

Fortum zaprasza na ekologiczne warsztaty we Wrocławiu

warsztaty ekologiczneW ramach akcji „Wrocław. Tu żyję, tu oddycham” Fortum zaprasza na bezpłatne warsztaty ekologiczne, polegające na nauce wyplatania przedmiotów z makulatury. Zajęcia odbędą się już 10 sierpnia w zabytkowym budynku Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu. Liczba miejsc jest ograniczona!

Dni Seniora Wrocław 2017 zbliżają się wielkimi krokami

dni seniora 2017W tym roku to wspaniałe Święto Seniorów będzie trwało od 15 września do 13 października. Zapowiada się czas wielu różnorodnych i interesujących wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, prozdrowotnych, rekreacyjnych i międzypokoleniowych. Nie zabraknie stałych punktów w harmonogramie wydarzeń wrocławskich Dni Seniora, takich jak: Marsz Kapeluszy, Przegląd Chórów Senioralnych, Przegląd Małych Form Teatralnych i Kabaretów, Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Folklorystycznych, Targi Senioralne, Festiwal Filmowy Si Senior czy Igrzyska Sportowe dla Seniorów.

Ostatnie tygodnie wyścigu o Podwórka Talentów NIVEA – głosuj, udostępniaj i pomóż wygrać!

konkkurs podwórkoOgólnopolskie głosowanie w konkursie Podwórko Talentów NIVEA wchodzi w decydującą fazę! Do 31 lipca na stronie www.podworko.nivea.pl oraz przez aplikację mobilną można codziennie oddawać głosy na filmy i prezentacje utalentowanych dzieci, aby pomóc im wygrać jeden z 20 wyjątkowych placów zabaw.

Wakacyjne warsztaty dla najmłodszych we Wrocławiu

warsztaty empikWakacje ruszyły pełną parą. Pora znaleźć sposób na kreatywne lato w mieście. Dzieci oraz ich rodzice będą mieli szansę wziąć udział w spotkaniach rozwijających umiejętności plastyczne. Rodzinne warsztaty z techniki quillingu, doskonalenia umiejętności malarskich czy tworzenia papierowych ozdób odbędą się w salonie Empik Renoma między 24 lipca a 1 sierpnia.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 34

Reklama

Reklama