Bezpłatne konsultacje kosmetyczne ekspertów marki Dr Irena Eris w Arkadach Wrocławskich

arkady poradyOd niedzieli 23 kwietnia na poziomie 0 w Arkadach Wrocławskich, będzie można spotkać się z konsultantkami marki Dr Irena Eris. Do 11 maja wszystkim zainteresowanym, udzielane będą bezpłatne i fachowe porady kosmetyczne. Konsultacje prowadzone będą m.in. z zakresu pielęgnacji skóry oraz doboru odpowiednich kosmetyków. - Wiosna, to idealny czas, by zadbać o swoją cerę, a także skusić się np. na zmianę makijażu. Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, gdzie poza profesjonalną diagnozą skóry, można będzie także wykonać kompletny make-up.  – mówi  Anna Pirus, Szef Trade Marketingu z Dr Irena Eris.

- Mamy nadzieję, że nasi klienci chętnie skorzystają z porad kosmetycznych na wiosnę i dzięki nim zrobią trafione zakupy. Serdecznie i wiosennie zapraszamy do Arkad Wrocławskich – dodaje Dorota Żmiejko, Menager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich SA.

Akcja organizowana jest we współpracy z perfumerią Douglas znajdującą się w Arkadach Wrocławskich, w której również będzie można liczyć na profesjonalną pomoc w doborze kosmetyków, zgodnie z zaleceniami udzielanymi przy stoisku Dr Ireny Eris. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież