Zapisz się na „Fitness na Dachu” - wspólny trening na szczycie Arkad Wrocławskich

fitness na dachu"Fitness na Dachu” to jedyny taki we Wrocławiu wspólny trening pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapisz się już dzisiaj i przeżyj niezapomnianą, sportową przygodę na dachu Arkad Wrocławskich.

3 czerwca na dachu Arkad Wrocławskich zorganizowany zostanie „Fitness na Dachu”, czyli otwarte zajęcia dla miłośników fitnessu. Czterogodzinny trening prowadzony będzie przez profesjonalnych instruktorów Fitness Academy Arkady Wrocławskie. Rozpocznie się od lubianej przez wszystkich ZUMBY i STRONG BY ZUMBY. Potem odbędą się zajęcia w ramach BODY WORKOUT i CROSS TRAINING.

- Na wspólny trening zapraszamy zarówno początkujących, jak i stałych bywalców naszych klubów i sal sportowych. Zróżnicowane ćwiczenia, odpowiednio dobrana muzyka, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera „Fitnessu na dachu” z pewnością sprawią, że wszystkie zadania wykonywać się będzie z uśmiechem na twarzy – mówi Mariusz Dajczak, Manager klubu Fitness Adacemy Arkady Wrocławskie. Na miejscu uczestnicy wydarzenia będą mogli także skorzystać z bezpłatnych porad trenerów dotyczących utrzymania kondycji fizycznej oraz wykonać pomiar składu ciała. - Dodatkowym atutem „Fitness na dachu” jest miejsce, w którym odbędą się ćwiczenia. Trening odbywać się będzie bowiem na poziomie +6 parkingu Arkad Wrocławskich, skąd można podziwiać piękne widoki Wrocławia - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

„Fitness na Dachu” rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 16:00. Zapisy prowadzone są w siedzibie organizatora imprezy, czyli w Fitness Academy Arkady Wrocławskie. 

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież