Pomagać aktywnie. III Charytatywny Bieg Aktywniaków z Futuro Finance

futuro biegJuż 11 czerwca na nadodrzańskich wałach we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowy wyścig: III Charytatywny Bieg Aktywniaków. Do uczestników tego szczytnego wydarzenia dołączyło w tym roku także Futuro Finance – firma z branży doradztwa finansowego i główny sponsor eventu.

Udział Futuro Finance w Biegu ściśle wpisuje się w politykę CSR-ową firmy, która od lat wspiera różne działania charytatywne. Najlepszą wizytówką takiej postawy są jednak pracownicy tej organizacji: wyjątkowi, zgrani ze sobą ludzie chcący wspólnie zrobić coś pożytecznego dla dobra innych potrzebujących osób. Co jednak najlepsze, angażują się w tego typu inicjatywy z własnych indywidualnych pobudek i swoją postawą udowadniają, że istnieje nie tylko bezinteresowność, lecz także życie poza pracą. Jedną z takich pozapracowych aktywności pracowników firmy jest pomoc dla Stowarzyszenia Siemacha.

Dlatego też już 11 czerwca grupa chętnych z logo Futuro Finance na koszulkach da z siebie wszystko i weźmie udział w wyjątkowym, III Charytatywnym Biegu Aktywniaków Siemachy.

– Jako Futuro Finance nie skupiamy się tylko na własnych rynkowych sukcesach w branży doradztwa finansowego – mówi Agata Brucko-Stępkowska, Prezes Zarządu Futuro Finance. – Wspieramy inicjatywy, dzięki którym można pomóc innym, potrzebującym. Mamy to szczęście, że pracownicy Futuro Finance po prostu chcą uczestniczyć w charytatywnych wydarzeniach. Koncert Nadziei, Bieg Firmowy, a teraz łączenie sił z Aktywniakami – to najlepsze dowody na ich ogromne zaangażowanie – podkreśla. Główny sponsor biegu przygotowuje m.in. bramę startową i wygodne leżaki dla kibiców.

Ideą biegu jest spotkanie wszystkich miłośników aktywnego trybu życia i realizacja ważnego celu: wspólne spędzenie czasu, który może przynieść jeszcze więcej korzyści. Dzięki temu podopieczni Stowarzyszenia Siemacha otrzymają piękny prezent.

W 2016 r. 213 biegaczy pokonało razem 1543 km. W tym roku, w trzeciej już edycji Charytatywnego Biegu Aktywniaków liczymy na prawdziwy rekord.

Warto dołączyć do wydarzenia! 

Start o 11:00 na nadodrzańskich wałach przy ul. Józefa Mianowskiego, w pobliżu Hotelu GEM.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież