Auta warte kilkanaście milionów na parkingu Stadionu Wrocław

samochody stadionW najbliższą niedzielę na ostatnim piętrze parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław zaparkuje ok 50 luksusowych aut wartych kilkanaście milionów złotych. Wśród nich parę pojazdów kosztujących ponad milion złotych legendarnych marek jak Lamborghini, Ferrari, Porsche, Bentley, Maserati czy brytyjski rarytas Ultima.

To kolejne spotkanie z cyklu Cars & Coffee na Stadionie Wrocław. Sama marka Cars & Coffee wywodzi się z Włoch i od 7 lat organizuje największe w Europie spotkania właścicieli ekskluzywnych aut, a swoją działalnością obejmuje już ponad 30 państw.

Włochy to kraj pełen miłośników motoryzacji, kraj z którego wywodzą się wielkie marki Lamborghini i Ferrari, a także miejsce gdzie samochodową pasję jakże często łączy się z zamiłowaniem do spotkań i wymiany poglądów przy znakomitej kawie.

Z takich spotkań wywodzi się idea Cars & Coffee, które, jak podkreślają organizatorzy nie są typowymi zlotami, ale raczej okazją do spotkania osób z wielu środowisk. Na spotkania Cars & Coffee przyjeżdżają artyści, menedżerowie, prawnicy, biznesmeni, ludzie reklamy, sztuki, kultury, mediów, samorządowcy, urzędnicy – wszystkich łączy pasja do pięknych i często bardzo drogich samochodów.

Jak wyjaśnia Łukasz Kamiński z Cars & Coffee uczestnicy tych spotkań to grupa otwarta, do której akces może zgłosić każdy posiadacz ciekawego samochodu. Jakiego? Prócz nowych aut sportowych jak Aston Martin, Ferrari, Bentley na spotkaniach pojawią się też właściciele pojazdów, które wyprodukowano w limitowanych seriach. Wśród nich nie brakuje twarzy znanych z mediów. Wielu uczestników tych spotkań ma w swojej kolekcji kilka luksusowych pojazdów o sportowym zacięciu.

Samochody marzeń, o których z wypiekami na twarzy opowiadają pasjonaci czterech kółek zawitają na Stadion Wrocław w niedzielę między 15 a 16.

Wstęp wolny, zapraszamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież