Wakacyjne warsztaty dla najmłodszych we Wrocławiu

warsztaty empikWakacje ruszyły pełną parą. Pora znaleźć sposób na kreatywne lato w mieście. Dzieci oraz ich rodzice będą mieli szansę wziąć udział w spotkaniach rozwijających umiejętności plastyczne. Rodzinne warsztaty z techniki quillingu, doskonalenia umiejętności malarskich czy tworzenia papierowych ozdób odbędą się w salonie Empik Renoma między 24 lipca a 1 sierpnia.

Początek wakacji to idealny moment na kreatywne spędzenie czasu z rodziną oraz rozwinięcie dziecięcej fantazji i umiejętności plastycznych. Zajęcia pozwolą uczestnikom warsztatów poznać różne techniki i samodzielnie wykonać wiele wyjątkowych przedmiotów. Wakacyjne warsztaty w Empiku to doskonała okazja, żeby odkryć w sobie twórczy potencjał i odnaleźć nowe hobby.

24 lipca, godz. 12:00-14:00
W KRAINIE BAJEK I BAŚNI
Spotkanie dla każdego miłośnika bajek, który chce sprawdzić swoją wiedzę. Podczas warsztatów będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych quizach i zabawnych konkursach.

25 lipca, godz. 12:00-14:00
CUDA-WIANKI Z PAPIERU I BIBUŁY
Wystarczy tylko papier, bibuła, klej i odrobina wyobraźni, by stworzyć piękne dekoracje inspirowane kolorowymi, letnimi kwiatami.

26 lipca, godz. 12:00-14:00
ZOSTAŃ WIELKIM MALRZEM
Uczestnicy warsztatów będą mogli wcielić się w wielkich mistrzów malarstwa takich jak Leonardo da Vinci, Rembrandt czy Pablo Picasso. Wykorzystane zostaną różne techniki plastyczne, przy pomocy których zostaną dokończone bądź stworzone na nowo największe dzieła malarskie.

27 lipca, godz. 12:00-14:00
QUILLING
Warsztaty z modnej techniki quillingu czyli wykonywania ozdób z cienkich, kolorowych pasków papieru.

1 sierpnia, godz. 11:00-13:00
WESOŁA GIMNASTYKA BUZI I JĘZYKA
Gimnastyka to samo zdrowie. Ćwiczenie języka okazuje się tak samo ważne jak trening innych mięśni. Uczestnicy zmierzą się z najtrudniejszymi łamańcami językowymi, a następnie odkryją w sobie talent mówcy.

Empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Warsztaty kreatywne przeznaczone dla klientów programu Mój Empik są bezpłatne. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy kupić jeden produkt wskazany przez osobę prowadzącą warsztaty (koszt już od 3,99 zł). Właśnie ten przedmiot będzie bazą do pracy warsztatowej, a po zajęciach – miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności i umiejętności manualnych.

Zapisy na warsztaty pod numerem: 605 110 560

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież