Spinki do mankietów Modini z koralem

spinki do mankietówSpinki do mankietów Modini – kochane są zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Jednak to dla mężczyzn są głównie przeznaczone. To bardzo ciekawa i elegancka biżuteria męska. Dawniej takie spinki były o wiele bardziej dekoracyjne niż dziś. Jednak to dzisiaj popularne są bardzo kamienie dodawane do spinek. Modne są spinki z turmalinu, modny jest lazuryt. Ale szczególnie modne są spinki z koralem. Taka spinka przypadnie do gustu niejednemu panu, a nawet niejednej pani. Warto jednak zapoznać się z innymi walorami korala, nie tylko dekoracyjnymi. Bo pewnie nie każdy wie, że taki kamień ma wartości ezoteryczne.

Koral przyciąga moc

Koral w charakterze spinki do mankietów Modini występuje w kilku odmianach, na przykład w odmianie czerwonej, różowej, czarnej i białej. Ale najbardziej popularne są oczywiście korale czerwone. Koral symbolizuje radość życia i pomaga zauważać dobre strony życia. Spinka z koralem może przynieść mężczyźnie nawet bogactwo, a przynajmniej przyciągnąć energię pieniądza. Koral symbolizuje także wysoki status społeczny i siłę, więc szczególnie przypadnie do gustu mężczyznom chcącym odnieść sukces i chcących uzbroić się w większą ilość mocy.  

Koral dodaje odwagi

Koral działa także ochronnie, zmniejsza stres i lęk, a także zmniejsza stany nerwowe oraz eliminuje panikę. Wpływa po prostu na naszą radość życia. Co ciekawe, spinki do mankietów Modini z koralem pomogą ci także rozwinąć wyobraźnię i intuicję, a także rozwiną umiejętność wizualizacji. Koral także dodaje odwagi i wzmacnia życiową witalność, a także pomaga uspokoić nerwy, zapobiega zmęczeniu. Spinki z koralem pomogą także urzeczywistnić marzenia.

Sprawdź oferty spinek w sklepie https://modini.pl/28-spinki-do-mankietow

Kolorowe spinki

Spinki z koralem mają niejedno imię. Biały koral wpływa na równowagę emocjonalną, a także rozbudza miłość do natury. Różowy koral z pewnością przyniesie ci przyjaźń. Z kolei czerwony koral to romantyczna miłość, a więc być może spinki do mankietów Modini z koralem przyniosą niejednemu mężczyźnie romantyczną miłość. Z kolei czarny koral pochłania negatywną energię oraz obdarza spokojem ducha. Czerń z pewnością będzie też odpowiadać mężczyznom, którzy chcą się wyróżnić oraz są eleganccy. Jest to bowiem bardzo rzadka odmiana korala. Znacznie częściej spotyka się korale czerwone.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama