Sztuka zdrowego snu

sen warsztaty7 miast, aż 108 przeprowadzonych warsztatów przez 3 ekspertów. Do tej pory już 396 rodziców i 636 położnych wzięło udział w bezpłatnych, interaktywnych warsztatach Raz, dwa, trzy... Maluch śpi. O roli snu w rozwoju dziecka. Spotkania są częścią ogólnopolskiej akcji społecznej, która ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu pielęgnacji i dbałości o zdrowy sen dzieci. Do współpracy zaproszono niezależnych ekspertów: fizjoterapeutę Pawła Zawitkowskiego, psycholożkę Martę Żysko-Pałubę i ekspertkę marki JOHNSON'S® Agnieszkę Machnio.

Twoje dziecko też ma problem z zasypianiem? Warsztaty pomogą Ci znaleźć kilka sprytnych sposobów na zdrowy sen maluchów oraz poszerzą wiedzę dotyczącą psychologii i fizjologii snu najmłodszych. Na ostatnie ze spotkań organizatorzy zapraszają już 14 września we Wrocławiu.  

Co?  Warsztaty Raz, dwa, trzy... Maluch śpi. O roli snu w rozwoju dziecka
Gdzie? Wrocław
Kiedy? 14 września 2017

Część skierowana dla położnych i innych specjalistów z zakresu medycznej opieki nad dziećmi odbywa się w godzinach przedpołudniowych (08:30-12:15). Sesja dla rodziców rozpocznie w godzinach (16.00 - 19.45).
Gdzie? Wrocław, Hotel Sofitel, ul.  Św. Mikołaja 67

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież