Dlaczego warto tańczyć? Dowiedz się na bezpłatnych lekcjach

lekcje tańcaPole Dance pozwala spalić setki kilokalorii i modeluje sylwetkę, a latino dance uszczęśliwia. Taniec to rozrywka, która działa jak lekarstwo. W najbliższy weekend Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park zaprasza na bezpłatne zajęcia. Zostały ostatnie miejsca. Udział jest darmowy.

Champion Team w Magnolia Park jest największym centrum tańca na Dolnym Śląsku. W najbliższy weekend (2-3 września) zaprasza na Dni Otwarte. Każdy będzie mógł bezpłatnie spróbować różnych rodzajów tańca. Dlaczego warto?

- Taniec jest źródłem wielu pozytywnych emocji. Street dance, latino dance czy salsa powodują zwiększone wydzielanie endorfin, popularnie zwanych „hormonami szczęścia”. Można powiedzieć, że wywołuje uczucie, które uzależnia, dlatego osoby, które raz zaczną tańczyć, tak chętnie wracają na parkiet – mówi Martyna Raćko-Wiśniewska z Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park we Wrocławiu.

Aktywność na parkiecie kształtuje również gibkość, wytrzymałość i pomaga schudnąć. Wśród popularnych dzisiaj dyscyplin na uwagę zasługuje Pole Dance. Zajęcia są połączeniem tańca, gimnastyki artystycznej i sportowej.

- W wykonanie figur zaangażowane są wszystkie partie ciała – nie tylko kończyny górne i dolne, ale również mięśnie grzbietu, brzuch czy pośladki. Dzięki temu podczas jednego treningu można spalić od 600 kcal. Odwiedzające nas osoby już po pierwszym treningu śmieją się, że odczuwają mięśnie, o których istnieniu nie miały pojęcia – mówi Martyna Raćko-Wiśniewska.

Podczas Dni Otwartych w Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park uczestnicy spróbują między innymi jazzu, salsy, tańca towarzyskiego, hip-hopu, baletu, street dance, latino dance, power dance czy Pole Dance. Lekcje skierowane są do dzieci od 4. roku życia, młodzieży i dorosłych. Poprowadzą je dyplomowani instruktorzy posiadający mistrzowskie klasy taneczne, mistrzowie Polski i Europy oraz finaliści mistrzostw świata. Warto podkreślić, że jednym z nich jest Nader Hasnaoui - tancerz i instruktor tańca, który zdobył popularność dzięki programowi telewizyjnemu „You Can Dance”. Podczas Dni Otwartych poprowadzi zajęcia, da pokaz swoich umiejętności, rozda autografy i zapozuje do zdjęć.

Zostały ostatnie wolne miejsca. Zapisy trwają do 1 września pod numerem telefonu 663 963 868. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież