Douglas Beauty Street w Arkadach Wrocławskich

makijaż douglasPrzejdź prawdziwą metamorfozę z perfumerią Douglas w Arkadach Wrocławskich. Oddaj się w ręce profesjonalnego fryzjera i makijażysty podczas Douglas Beauty Street. Akcja zorganizowana zostanie na parterze Centrum w dniach 11-13 października.

Beauty Street w perfumerii Douglas w Arkadach Wrocławskich to akcja idealna dla kobiet, które chcą zmienić swój image, począwszy od fryzury, na makijażu kończąc. Wystarczy kupić jeden dowolny produkt w Douglasie oraz zgłosić swój udział w akcji. - Przez trzy dni na nasze klientki czekać będzie profesjonalny stylista fryzur oraz makijażystka. Dodatkowo przed i po metamorfozie zawodowy fotograf zrobi paniom pamiątkowe zdjęcie, które pokaże zakres zmian w ich wyglądzie - mówi kierownik perfumerii, Magdalena Dembowska. - Dodatkowo w ramach akcji będzie można także zapoznać się z produktami marek Clinique i Clarins - dodaje.   

Akcja Douglas Beauty Street  w Arkadach Wrocławskich zorganizowana zostanie w dniach 11-13 października na parterze Centrum (w pobliżu Punktu Obsługi Klienta), w godzinach 10:00-18:00. Chęć udziału w niej można zgłaszać osobiście w perfumerii lub telefonicznie (71 781 03 83). Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież