21 października Ewa Chodakowska rozpoczyna fitnessowe tournee

chodakowska warsztatyTreningiem we Wrocławiu Ewa Chodakowska już po raz 6. rozpoczyna swoje półroczne fitnessowe tournee po Polsce pod hasłem Be Active Tour powered by Nałęczowianka. Najpopularniejsza trenerka fitness odwiedzi największe miasta, by zachęcać do aktywności fizycznej Polki i Polaków. W trakcie warsztatów z Ewą będzie ćwiczyć prawie 5000 osób!

- Zawsze jestem podekscytowana, kiedy ruszamy w trasę z Be Active Tour powered by Nałęczowianka, by promować aktywność fizyczną wśród Polek i Polaków. Już nie mogę doczekać się nie tylko treningów, tej wspaniałej atmosfery, która towarzyszy warsztatom, ale przede wszystkim tego, że spotkam się oko w oko z moim podopiecznymi i wspólnie przelejemy hektolitry potu! Damy z siebie wszystko! - mówi Ewa Chodakowska.

16 miast, do których Ewa i Be Active Team zawitają, będą niewątpliwie najbardziej aktywnymi i najintensywniej propagującym zdrowy styl życia miejscami w Polsce. Wszystko za sprawą ulubionej trenerki Polek, Ewy Chodakowskiej oraz trenerów z Be Active Team – m.in. Tomka Choińskiego, Lefterisa Kavoukisa czy Piotra Karwata. To oni wraz z Ewą Chodakowską zaproszą wszystkich do wspólnych treningów w m.in. we Wrocławiu, Gliwicach, Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu czy Zielonej Górze. Szczegółowy kalendarz znajduje się w załączonych materiałach.

Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzą warsztaty Ewy, będą mieli okazję wziąć udział w kilku różnorodnych treningach fitness, m.in. z butelką wody, dostosowanych do miejsca i warunków.

Podczas Be Active Tour powered by Nałęczowianka obecne będą również dietetyczki, które nie tylko udzielą porad dietetycznych i konsultacji dotyczących spożywania wody w trakcie treningu, ale także dokonają pomiarów, określających to, w jakiej dana osoba jest formie zdrowotnej.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież