W Halloween przebrani nie płacą – upiornie atrakcyjna akcja w taksówkach EcoCar

eco carEcoCar przygotował dla swoich pasażerów specjalną akcję z okazji Halloween. Wieczorem, 31 października na wszystkie duchy, wampiry i strzygi w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście czeka strasznie atrakcyjna oferta – bezpłatny przejazd. Aby z niego skorzystać, należy zamówić taksówkę przez aplikację EcoCar i w wiadomości do kierowcy podać hasło „Halloween”. Oczywiście niezbędne będzie posiadanie halloweenowego kostiumu. Każdy upiorny pasażer ma też dodatkowo szansę otrzymać voucher o wartości 50 zł na kolejne przejazdy.

Od 31 października od godziny 18.00 do 1 listopada do godziny 06.00, czyli w halloweenowy wieczór i noc, wszyscy przebrani, udający się na wieczorne spotkania i imprezy mogą skorzystać z taksówek EcoCar za darmo. W potwornie komfortowych warunkach, każdy przebieraniec dotrze bezpłatnie na miejsce ekologiczną, maksymalnie dwuletnią taksówką. Akcja EcoCar z okazji Halloween organizowana jest już po raz trzeci.

Jak zamówić darmowy przejazd w Halloween?

Aby skorzystać z oferty należy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar (jeśli jeszcze jej nie macie, koniecznie zajrzycie do sklepów Google Play oraz App Store), a w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Halloween. Oczywiście nie można zapomnieć o przebraniu!

Dodatkowo vouchery na darmowe przejazdy

Darmowy przejazd to nie jedyna atrakcja, jaka w tę wyjątkową noc czeka na przebranych imprezowiczów. Podróżujący z EcoCar mogą też otrzymać voucher o wartości 50 zł na kolejne przejazdy. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z podróży zielono-białą taksówką EcoCar i opublikować je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #ecocartaxi. Voucher na pewno się przyda po powrocie do ludzkiej postaci!

Akcja promocyjna trwa 31 października 2017 r, od godz. 18:00 do 1 listopada 2017 r, do godz.6:00 rano. Jeden użytkownik aplikacji może skorzystać tylko z jednego darmowego przejazdu. W akcji mogą wziąć udział wyłącznie klienci indywidualni, którzy nie posiadają umowy na przejazdy bezgotówkowe lub konto Prepaid. Darmowy przejazd obowiązuje do kwoty 50 zł.

Więcej o EcoCar oraz akcji na Hallowen na stronie www.ecocar.pl oraz na facebook.com/EcoCar.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież