Uprawiaj sport z Decathlon Magnolia Park

bieganie decathlonJuż 6 listopada, w poniedziałek, w Parku Zachodnim na wszystkich chętnych czeka kolejna odsłona darmowych spotkań biegowych w ramach akcji #WspólnyBieg. Żeby wziąć w nich udział wystarczy przyjść na miejsce zbiórki gdzie czekać będzie prowadząca - Patrycja Stanok.

Wydarzenie rozpocznie się od grupowej rozgrzewki o godzinie 20:00. Później biegacze pod opieką Patrycji wspólnie pokonają trasę liczącą około 5 kilometrów. Na wszystkich uczestników czekają zestawy sprzętu przygotowane przez organizatorów – Decathlon Magnolia Park.

Gorąco zachęcam zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące do udziału w naszych przedsięwzięciach sportowych – mówi prowadząca Patrycja Stanok, doświadczona zawodniczka startująca w wielu imprezach biegowych – Na pierwszym spotkaniu były osoby, które wspólnie z nami pokonały swoje pierwsze pięć kilometrów biegiem. Mam nadzieję, że na naszych kolejnych sportowych wydarzeniach uczestników będzie jeszcze więcej!

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Żeby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy przyjść na miejsce zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej. 

Więcej informacji na temat akcji #WspólnyBieg znajduje się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież