Pobiegnij z Decathlon Magnolia Park

bieganieW najbliższy poniedziałek, 20 listopada w Parku Zachodnim odbędzie się kolejne spotkanie biegowe w ramach akcji #WspólnyBieg. Wydarzenie organizuje Decathlon Magnolia Park. Jego celem jest popularyzowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Wrocławia.

#WspólnyBieg z każdym tygodniem gromadzi coraz więcej uczestników. Jestem niesamowicie zmotywowana widząc jak wiele osób przyłącza się do naszych spotkań. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem - mówi Patrycja Stanok, prowadząca akcję.

W przyszłym roku planujemy organizować jeszcze więcej “sportowych rywalizacji”, szczegółowe informacje o ich terminach będziemy udostępniać na naszych kanałach informacyjnych. Zależy nam, aby zarażać mieszkańców Wrocławia sportową pasją. Wydarzenia przez nas organizowane zawsze będą bezpłatne i dostępne dla wszystkich chętnych gości - podkreśla Radosław Pruchnik, Dyrektor Decathlon Magnolia Park.

Poniedziałkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Poprowadzi je Patrycja Stanok, uczestniczka wielu biegów i wydarzeń sportowych. Jak sama przyznaje swoją pasję do sportu łączy z pracą. Aby wziąć udział w akcji #WspólnyBieg wystarczy przyjść na miejsce zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej. Szczegółowe informacje oraz trasa biegu znajdują się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież