M jak metamorfoza i Mikołajki. Bezpłatne warsztaty

metamorfozy kobietyJak być aktywną i dobrze wyglądać? Porady w kwestii fryzury i makijażu, stylizacji, a na koniec trening inspirowany baletem. Fu-Ku Concept Store oraz Holmes Place OVO Wrocław zapraszają 5 grudnia na bezpłatne warsztaty dla kobiet. Zgłoś się, wygraj spektakularną metamorfozę i zrób sobie prezent!

Klub fitness ultra premium Holmes Place OVO Wrocław oraz Fu-Ku Concept Store  w towarzystwie Romy Szafarek - make up, hair and style expert oraz Katarzyny Sekścińskiej - stylistki i personal shopperki zapraszają na spotkanie w kobiecym stylu. Ekspertki zaprezentują  najnowsze trendy w makijażu, zdradzą, jak nadać swoim codziennym stylizacjom niepowtarzalnego charakteru, a także jak wprowadzić do swojego życia więcej aktywności. Już 5 grudnia specjalne, mikołajkowe warsztaty „FU-KU X HolmesPlaceOVOWrocław – Mikołajkowa Metamorfoza”.

Główną atrakcją wydarzenia będzie spektakularna przemiana jednej z uczestniczek zwieńczona sesją zdjęciową pod okiem specjalistów. Całość poprzedzi rozmowa o oczekiwaniach uczestniczki. Następnie eksperci przeprowadzą analizę dotychczasowego stylu i sylwetki. Zaproponują kilka możliwości stylizacji, nową propozycję uczesania, nauczą makijażu dedykowanego konkretnym okolicznościom.  

Ale to nie koniec atrakcji. Wszystkie panie dowiedzą się, jak skutecznie podkreślać atuty i ukrywać mankamenty urody – fryzurą, make-upem, ubraniami i dodatkami. Całość zakończy krótka sesja zdjęciowa wykonana przez Lindę Parys, ukazująca efekt przemiany. Metamorfozy to także sposób na zaprzyjaźnienie się z aparatem. Poza tym, specjaliści zdradzą, które trendy będą obowiązywać w sezonie zimowym, a także wyjaśnią, jak łączyć aktywność z modą.

- Kobieta nowoczesna rano wychodzi do biura, w południe spotyka się na lunchu z przyjaciółką, a wieczorem biegnie do klubu fitness. Tak różnorodny grafik zajęć można i trzeba pogodzić. Dlatego zachęcimy do zestawiania codziennego looku mniej standardowo – mówi Linda Parys, fotografka i  właścicielka Fu-Ku Concept Store. – Pokażemy, że dress code nie musi składać się tylko z białej koszuli, dopasowanej ołówkowej spódnicy i klasycznych czółenek, a makijaż i fryzura mogą być zarazem modne i wygodne – dodaje.

Kontynuacją wydarzenia będzie trening - Barre Workout, który łączy balet, fitness i pilates. Do jego największych miłośniczek należą między innymi Madonna czy Natalie Portman.

- Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z fitnessem, czy chcemy spróbować czegoś nowego, Barre Workout świetnie spełni nasze oczekiwania – mówi Anna Pisarek, trenerka Holmes Place OVO Wrocław. - To skuteczny sposób na rozwijanie masy mięśniowej, przy jednoczesnej poprawie równowagi, elastyczność i zakresu ruchu. Pozwala zbudować siłę, którą można wykorzystać w codziennym życiu – dodaje.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zaproszenie otrzyma 50 pań, a jedna z nich przejdzie spektakularną metamorfozę. Zgłoszenia można przesyłać do 4 grudnia. Tego też dnia ogłoszone zostanie nazwisko zwyciężczyni metamorfozy, która odbędzie się podczas spotkania.

FU-KU x HolmesPlaceOVOWrocław
Mikołajkowa Metamorfoza
5 grudnia 2017 r.

Program spotkania:
•    18:00 – rozpoczęcie spotkania – kawa i networking
•    18.15 – Linda Parys/ Fu-Ku o metamorfozach i kobiecych sesjach zdjęciowych
•    18.30 – start metamorfozy pod okiem Romy Szafarek na przykładzie jednej z uczestniczek spotkania
•    18:45 – trendy look aktywnej kobiety oraz hity na sezon jesień/zima – prelekcja Katarzyny Sekścińskiej
•    19:45 – prezentacja efektów po metamorfozie
•    20.15 – trening Barre Workout – zajęcia inspirowane baletem

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.
Zapisy tutaj: http://holmesplace.pl/pl/formV2/f1607

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież