Zakończenie sezonu biegowego 2017

bieganie magnoliaJuż w poniedziałek, 18 grudnia, Decathlon Magnolia Park zaprosi biegaczy do wspólnego, biegowego zakończenia roku. Będzie to piąte tegoroczne spotkanie organizowane w ramach akcji #WspólnyBieg.

Tuż po zbiórce, która odbędzie się w Parku Zachodnim (obok piłki) uczestnicy wezmą udział w krótkiej rozgrzewce, następnie pokonają luźnym tempem około 4 km. Kolejnym etapem będą  ćwiczenia poprawiające siłę biegową. W sumie uczestnicy pokonają trasę liczącą około 5 km.

W tym roku udało nam się zorganizować już cztery spotkania biegowe, przed nami kolejne. Inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem, więc już planujemy terminy akcji #WspólnyBieg po Nowym Roku. Cieszę się, że dzięki połączeniu mojej pasji z pracą jestem w stanie realizować tak satysfakcjonujące sportowe eventy - mówi Patrycja Stanok, pomysłodawczyni oraz prowadząca wydarzenie.

Sezon na bieganie w terenie powoli się kończy, jednak przygotowaliśmy już merytoryczne porady dla osób, które uprawiają sporty zimowe. Będziemy je udostępniać na profilu sklepu na Facebooku oraz Instagramie - podkreśla Radosław Pruchnik, Dyrektor Decathlon Magnolia Park.

Akcja #WspólnyBieg rozpocznie się o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim (obok piłki). Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy przyjść na miejsce zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama